• تاریخ: 2016-02-27
  • شناسه خبر: 15279
  • 659 بازدید

انتخاب نماینده گرگان و آق‌قلا به دور دوم کشید

ارکین نیوز-عضو هیئت اجرایی حوزه انتخابیه گرگان و آق‌قلا گفت: با شمارش آراء مأخوذه شهرستان‌های گرگان و آق‌قلا ۴ نفر از نامزدها به دور دوم انتخابات رسیدند. عیسی اتراچالی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در گرگان اظهار داشت: آقا ...

ارکین نیوز-عضو هیئت اجرایی حوزه انتخابیه گرگان و آق‌قلا گفت: با شمارش آراء مأخوذه شهرستان‌های گرگان و آق‌قلا ۴ نفر از نامزدها به دور دوم انتخابات رسیدند.

عیسی اتراچالی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در گرگان اظهار داشت: آقایان امان زاده، تربتی نژاد، هزارجریبی و طاهری در این حوزه انتخابیه بیشترین آراء را به خود اختصاص داده‌اند.

وی افزود: عبدالغفور امان زاده با ۴۷ هزار و ۹۴۰ رأی، نور محمد تربتی نژاد با ۴۷ هزار و ۴۶۷ رأی، نبی هزارجریبی با ۴۷ هزار ۹۴ رأی و سید علی طاهری با ۴۲ هزار و ۸۲۸ رأی به دور دوم انتخابات رسیدند.

عضو هیئت اجرایی حوزه انتخابیه گرگان و آق‌قلا تصریح کرد: درمجموع ۶۰ درصد از واجدان شرایط حوزه انتخابیه گرگان و آق‌قلا در انتخابات شرکت کرده‌اند.

۳ حوزه انتخابیه گرگان و آق‌قلا، مینودشت، کلاله، مراوه‌تپه و گالیکش و کردکوی، بندرگز، بندرترکمن و گمیشان به دور دوم انتخابات رسیدند.
حوزه‌های انتخابیه گنبدکاووس، علی‌آباد کتول و رامیان و آزادشهر نمایندگان خود را در دور نخست به بهارستان فرستادند.

در استان گلستان یک‌میلیون و ۲۵۰ هزار نفر واجد شرایط رأی دارد که از این تعداد ۵۷ هزار و ۵۰۰ نفر رأی اولی هستند. استان گلستان ۶ حوزه انتخابیه و ۷ نماینده مجلس و یک حوزه انتخابیه و ۲ نماینده مجلس خبرگان رهبری دارد.

۱۴ شهرستان، ۲۹ شهر، ۲۷ بخش و یک هزار و ۵۰ روستا در استان گلستان دارای شعبات اخذ رأی هستند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست