• تاریخ: 2016-01-16
  • شناسه خبر: 13340
  • 655 بازدید

انبارالوم کانون ایجاد همدلی و اتحاد سیستانی ها/حمایت قاطع از خانم آبشناس

ارکین نیوز – جمعه بیست پنجم دیماه ۹۴ شهر انبارالوم شاهد حضور پرشور راد مردانی بود که به منظور یاری بانویی فرهیخته گرد هم آمده بودند تا پیام همدلی و همزبانی را از این شهر به گوش آحاد مردم در سرتاسر حوزه انتخابیه گرگ ...

ارکین نیوز – جمعه بیست پنجم دیماه ۹۴ شهر انبارالوم شاهد حضور پرشور راد مردانی بود که به منظور یاری بانویی فرهیخته گرد هم آمده بودند تا پیام همدلی و همزبانی را از این شهر به گوش آحاد مردم در سرتاسر حوزه انتخابیه گرگان و آق قلا برسانند.

همه کسانی که در فرصت کوتاه همایش « همدلی و همزبانی » مجالی پیدا کردند از گذشت و ایثار مردانی گفتند که مایه مباهات نه تنها سیستانی ها بلکه تمامی مردم استان گلستان این رنگین کمان اقوام ایران زمین هستند.

مهندس محمود سالاری و دکتر احمد صیادی از جهادگران و ایثارگران عرصه دفاع مقدس, یک بار دیگر جلوه های ایثار و گذشت را در سپهر سیاست با گذشتن از خویش در جهت ایجاد وحدت و همدلی و تعامل با دیگر اقوام به نمایش گذاشتند.

مهندس سالاری و دکتر صیادی در این همایش با شکوه در جمع مردم شریف انبارالوم ضمن تاکید بر حفظ وحدت و انسجام قومی توام با تعامل سازنده با دیگر اقوام در تمامی عرصه ها , با صراحت از سرکار خانم قدسیه آب شناس کاندیدای دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه گرگان و آق قلا حمایت کردند .

خانم آبشناس در این همایش انتخابات را بعنوان یک رویکرد سیاسی و یکی از مولفه های اقتدار نظام جمهوری اسلامی , فرصتی دانستند برای نمایش همدلی و اتحاد و همبستگی ملت ایران در جهت خدمت رسانی به جامعه اسلامی.

ایشان ضمن تقدیر از گذشت و ایثار آقایان مهندس سالاری و دکتر صیادی , گفت؛ شک ندارم که بسیاری از شما بزرگان واجد شرایط هستید , خصوصاً برادران بزرگوارم مهندس سالاری و دکتر صیادی که نهایت بزرگواری را فرمودند و در جهت هم افزایی و وحدت قومی و تعامل اجتماعی از حق مسلم خود برای خدمت به جامعه گذشتند.

خانم آبشناس همراهی اقوام مختلف در این همایش را نشان دهنده عزمی دانست که می خواهند به دنیا ثابت کنند که ایرانی ها در تعیین سرنوشت خود با کنار هم بودن خاری هستند بر چشم دشمنان
صحرا نیوز
6666655424

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست