• تاریخ: 2015-02-04
  • شناسه خبر: 1375
  • 696 بازدید

امام جمعه آق قلا:انقلاب ما برای حاکمیت ارزش های اسلامی بود

ارکین نیوز-حاج عبدالحی آخوند میرزاعلی امام جمعه شهرستان آق قلا در مراسم افتتاح متمرکز پروژه های عمرانی ، تولید و اشتغالزای دهه فجر این شهرستان که در محل سالن کسب و کار شهرک صنعتی آق قلا برگزار گردید ؛ گفت: انقلاب ما انقل ...

1423024094_img_0193
ارکین نیوز-حاج عبدالحی آخوند میرزاعلی امام جمعه شهرستان آق قلا در مراسم افتتاح متمرکز پروژه های عمرانی ، تولید و اشتغالزای دهه فجر این شهرستان که در محل سالن کسب و کار شهرک صنعتی آق قلا برگزار گردید ؛ گفت: انقلاب ما انقلاب ارزش های اسلامی بود انقلابی که رهایی و آزادی را برای ایرانیان به ارمغان آورد و به ارزش های اسلامی حاکمیت یافت.

امام جمعه شهرستان آق قلا اضافه کرد: انقلاب اسلامی نعمت بزرگی بود که خداوند متعال نه تنها برای کشور عزیرمان بلکه برای تمامی جهان اسلام عطا کرد و امروز ما وظیفه داریم قدردان این نعمت الهی باشیم .

آخوند میرزاعلی اضافه کرد: شکل گیری بیداری اسلامی در منطقه نشات گرفته از انقلاب اسلامی ایران است ، بیداری اسلامی که حتی در اروپا را لرزاند و باعث قیام مظاومین بر علیه استبداد شد .

وی اضافه کرد: امروز متاسفانه دشمنان اسلام با ترفندهای مختلف و با مکر و حیله می خواهند با ارائه تصویری خشن از اسلام و انقلاب ، موجی از اسلام هراسی ، دین گریزی و ایران هراسی به راه بیندازند که جهت مقابله با آنها نیاز به هوشیاری مسلمانان دارد.

امام جمعه شهرستان آق قلا با بیان اینکه بایستی قدردان انقلاب باشیم ، اضافه کردند: قدر این انقلاب و نظام و امنیت که در کشور عزیزمان است را بدانیم و این نعمت بزرگی است که خداوند متعال برای کشور عزیزمان عطاء کرده است و من هشدار می دهم اگر بی تفاوت باشیم دقیقا بدانیم همان بلایی که دشمنان اسلام در کشورهای اسلامی همچون عراق ، سوریه ، افغانستان و سایر بلاد اسلامی با ایجاد اختلاف به سر مردم شان آورده اند و برادر کشی به راه انداخته اند ، خدای ناکرده در صورت ناسپاسی و قدرنشناسی گریبانگیر ما هم خواهد شد و انتظار چنین پیامدهایی را باید داشته باشیم پس قدردان این نعمت الهی باشیم.فرمانداری آ ق قلا

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست