• تاریخ: 2018-01-04
  • شناسه خبر: 25000
  • 343 بازدید

افتتاح دفتر خدمات الکترونیک قضائی در شهرستان آق قلا

ارکین نیوز-صبح چهارشنبه ۱۳ دی ماه،با حضور”حجت الاسلام سید محسن رسولی” معاون آمار و فناوری دادگستری کل استان گلستان،”امانگلدی ضمیر” فرماندار،مسئولین قضایی دادگستری،اعضای شورای تامین،بخشداران مرکزی ...

ارکین نیوز-صبح چهارشنبه ۱۳ دی ماه،با حضور”حجت الاسلام سید محسن رسولی” معاون آمار و فناوری دادگستری کل استان گلستان،”امانگلدی ضمیر” فرماندار،مسئولین قضایی دادگستری،اعضای شورای تامین،بخشداران مرکزی و وشمگیر و شوراهای حل اختلاف شهرستان آق قلا،دفتر الکترونیکی خدمات قضایی با هدف ارائه خدمات مناسب‌تر به شهروندان در شهر آق قلا افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آق قلا،”امانگلدی ضمیر” در آئین آغاز بکار رسمی این دفتر،بر برون سپاری فعالیت های دولت ،اشتغالزائی پایدار برای جوانان و تسهیل در انجام امور مردم تاکید کرد.

وی از تعامل و هماهنگی بسیار خوب مجموعه شورای تامین در ایجاد امنیت و آرامش شهرستان تشکر و قدردانی نمود و هدف از ایجاد دفاتر خدمات الکترونیک قضایی را کاهش تردد،استفاده از زیر ساخت های دولت الکترونیک،خدمت رسانی بیشتر و ایجاد آرامش و رضایتمندی عمومی با استفاده از ظرفیتهای بخش خصوصی بیان کرد.

فرماندار شهرستان آق قلا در ادامه بیان داشت:دفاتر خدمات الکترونیک قضایی ضمن ارائه خدمات متنوع و مطلوب ،دسترسی آسانتر مردم در فضای مناسب به خدمات الکترونیک قضایی،ثبت دادخواست‌های حقوقی تجدیدنظرخواهی و ثبت نام ثنا به‌ عنوان مقدمه‌ای برای ابلاغ الکترونیک و دریافت حساب کاربری و ثبت اظهارنامه از مواردی است که شهروندان می توانند در این دفاتر پیگیری نمایند.

“ضمیر”حرکت به سمت دنیای بدون کاغذ در دنیای قضایی و فراهم کردن بستر مناسب برای مردم جهت سرعت و دقت کار را از مهم‌ترین اهداف پیشرو در این جهت برشمرد و تصریح کرد:واگذاری برخی از امور به بخش خصوصی ضمن تسهیل امور ارباب رجوع ، فراغت بیشتری را برای رسیدگی به سایر امور در دستگاه ها فراهم می‌آورد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست