• تاریخ: 2015-11-13
  • شناسه خبر: 10488
  • 683 بازدید

اعلام حمایت دو گزینه مطرح اصولگرا از یک اصلاح طلب در گرگان

ارکین نیوز – با نزدیک‌تر شدن به زمان ثبت نام‌ها و اوج گرفتن رقابت‌های انتخاباتی در اقصی نقاط ایران اسلامی، در استان گلستان و شهرستان گرگان نیز به لحاظ حساسیت‌های فراوان این روزها اوضاع سیاسی و آرایش نیروها و کاندید ...

ارکین نیوز – با نزدیک‌تر شدن به زمان ثبت نام‌ها و اوج گرفتن رقابت‌های انتخاباتی در اقصی نقاط ایران اسلامی، در استان گلستان و شهرستان گرگان نیز به لحاظ حساسیت‌های فراوان این روزها اوضاع سیاسی و آرایش نیروها و کاندیداها مرتب دستخوش تغییر می‌شود و هرچه به جلوتر می‌رویم خط‌کشی‌ها، مرزبندی‌ها و صف‌آرایی نیروها مشخص‌تر می‌گردد. در این بین سیستانی‌ها که جمعیت کثیری از شهروندان استان را شامل می‌شوند و همواره جهت‌گیری وحرکتشان به سمت هر یک از کاندیداهای موجود در انتخابات خبرگان، مجلس شورای اسلامی و شوراها رقم زننده نتیجه بوده است، اکنون پس از گذشت سال‌ها و دهه‌ها زندگی برادرانه و مسئولانه در استان گلستان با عبور از مرزهای قومیتی در انتخابات به سمت شایسته سالاری گام‌ برداشته‌اند و اگر چه در وهله نخست در واکنش و عکس‌العمل به رفتارهای دیگر افراد، چهره‌ای شایسته از درون قوم خود را ترجیح داده‌اند، لیکن همواره به منافع ملی و ارزشها توجهی جدی معطوف داشته‌اند.

در این بین و در این روزها در فضای استان، به هر روستا و منطقه‌ای که در حال سخن گفتن از انتخابات و به ویژه موضع گیری سیستانی‌ها باشند سر بزنید شاهد پرسشی مشترک در میان اکثریت آنان خواهید بود: ((دکترناصری از چه کسی حمایت می‌کنند؟))

و اکنون اخباری موثق از برگزاری جلسه‌ای در غروب چهارشنبه گذشته در گرگان به گوش می‌رسد که درآن دکتر ناصری نماینده نام‌آشنای مجلس شورای اسلامی در دوره‌های گذشته و خانم نورا رئیس شورای اسلامی شهر گرگان با کادر اصلی مهندس سالاری نشستی جدی را برگزار نموده و نگاه‌ها را به سوی خود جلب نموده‌اند.

در طی این جلسه خانم نورا و دکتر ناصری حمایت خود را از مهندس سالاری ابراز داشته و دکتر ناصری در سخنان خود تأکید نموده است با حمایت شورای راهبردی از مهندس سالاری و جسارت و شهامت ایشان برای پیوستن به آن و دریافت حمایت این تشکیلات قوی و حامی دولت تدبیر و امید، دلیلی وجود ندارد که ایشان با تمام قوا از مهندس سالاری حمایت نکند.

در این جلسه دکتر ناصری با اشاره به خدمات نظام به مردم خاطر نشان کرده است که اولویت اول همگی ما باید حضور حداکثری، حمایت از نظام و برگزاری انتخاباتی پرشور باشد. وی همچنین توصیه به رعایت احترام بزرگان به عنوان امری که خود او نیز در طول زندگی به آن پایبند بوده، نموده است. دکتر ناصری سپس از حامیان و برنامه‌ریزان مهندس سالاری درخواست نموده تا تنها از توانمندی‌های خود بگویند و به هیچ عنوان بر علیه کسی صحبت نکنند.

در این نشست مهندس سالاری به عنوان معاون اقوام ستاد انتخاباتی دکتر روحانی رئیس جمهور محبوب در استان و نخستین گزینه سیستانی‌ها برای انتخابات حوزه انتخابیه گرگان وآق قلا ضمن قدردانی از حضور و حمایت دکتر ناصری و خانم نورا، با اشاره به سابقه کاری و روند شکل‌گیری حمایت از دکتر ناصری در ادوار گذشته اظهار داشته است: همان‌گونه هم من انتظار حمایت همه جانبه و فراگیر دکتر ناصری را با تمام قوا از خود دارم.

مهندس سالاری آن‌گاه با اشاره به حمایت‌های انجام شده و قدردانی از آن‌ها آرزو نموده است این روند به توسعه استان فارغ از هرگونه گرایش قومی بینجامد.

لازم به ذکراست در این جلسه که در آن جمعی از نخبگان و فرهیختگان سیستانی و غیرسیستانی حضور داشته‌اند مقرر گردیده است در خصوص تعامل سازنده با تمام اقوام و طوایف اقدام گردیده و به ویژه در حفظ احترام کاندیداهای احتمالی، حضور حداکثری و پرهیز از هرگونه اظهار نظر و موضع گیری که به تفرقه بینجامد، اهتمام جدی به کار برده شود.
شاهد فردا

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست