• تاریخ: 2016-06-05
  • شناسه خبر: 18306
  • 509 بازدید

استیضاح شهردار گنبد ؛ باید ها ونبایدها

ارکین نیوز- اسلام نیا:در انتخابات دوره نهم مجلس شورای اسلامی در شهرستان گنبد که شهروندان این شهر وروستاهای تابعه از داشتن یک نماینده ترکمن محروم ماندند ودلیل آن هم عدم وحدت واتحاد بین کاندیداهای قدر ایندوره بود که تا آخر ...

ارکین نیوز- اسلام نیا:در انتخابات دوره نهم مجلس شورای اسلامی در شهرستان گنبد که شهروندان این شهر وروستاهای تابعه از داشتن یک نماینده ترکمن محروم ماندند ودلیل آن هم عدم وحدت واتحاد بین کاندیداهای قدر ایندوره بود که تا آخر در صحنه ماندند وبرعکس کاندیدای رقیب با ائتلاف توانست حائز اکثریت آرا شده وبه مجلس شورای اسلامی راه یابد.

از آن زمان ببعد زمزمه اتحاد ووحدت در بین گروههای سیاسی وآحاد مردم این دیار بگوش میرسید تا کم کم ریش سفیدان وبقول معروف یاش اولی ها (مرحوم نقدی گل چشمه که روحش شاد ویادش گرامی باد ونیازی ساعی ،گلدی زاده و.. ..)با آسیب شناسی به این نتیجه رسیدند که به این خواسته بحق مردم جامه عمل بپوشانند.

به این سبب با برگزاری جلسات مختلف ورایزنی با افراد متشخص وباتجربه وبا ارائه یک مکانیسم قوی وارد عرصه انتخابات شورای شهر گنبد در دوره گذشته شدند واز نتیجه آن کمابیش همگی باخبریم که نتیجه آن انتخاب شورایی قوی وتوانمند وبه طبع آن شهرداریی کارآمد ودلسوز بود که آثار فعالیتهای ایشان وشورای شهر بخوبی در این شهر نمایان است.

ولی چرا در یکسال مانده به پایان دوره شورای فعلی شهر گنبد این شورا به نتیجه میرسد که رای به استیضاح شهردار میدهد ودر صدد برکناری ایشان برمیایند،آیا وقت مناسبی برای این برکناری است؟در حالی که مردم اکثرا از عملکرد شورا وشهردار رضایت نسبی دارند…یا مسائل وتسویه حسابهای شخصی وگروهی در پشت آن قرار دارد؟

بنظر حقیر این شورا وشهردار که محصول اتحاد وهمدلی مردم است وعملکرد قابل دفاعی هم دارد تا پایان ایندوره که مدت زیادی هم نمانده است حفظ شود تا باعث یاس وناامیدی مردم نشود واحساس نکنند با شعور وفهم آنها خدای ناکرده بازی شده باشد…از طرف دیگرریشه های اتحاد ووحدتی که یاشولی های این شهر برای مردم آن به ارمغان آوردند کمی سست خواهد شد وبه بدخواهان جرات تعدی به این دستاورد (اتحاد ووحدت مردم)خواهد داد کما اینکه در دوره اخیر انتخابات مجلس شورای اسلامی زنگ خطر آسیب به این اتحاد ووحدت به شکل بسیار بارزی بگوش رسید/گروه های تلگرامی

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست