• تاریخ: 2016-01-18
  • شناسه خبر: 13420
  • 450 بازدید

استاندار گلستان: ردصلاحیت های گسترده را پیگیری می کنم

ارکین نیوز-استاندار گلستان با ابراز تعجب از آنچه که کثرت کاندیداهای رد یا عدم احراز صلاحیت شده نامید، گفت: از مجاری قانونی با جدیت برای استیفای حقوق کاندیداها اقدام و پیگیری لازم را انجام خواهیم داد. به گزارش از استاندار ...

ارکین نیوز-استاندار گلستان با ابراز تعجب از آنچه که کثرت کاندیداهای رد یا عدم احراز صلاحیت شده نامید، گفت: از مجاری قانونی با جدیت برای استیفای حقوق کاندیداها اقدام و پیگیری لازم را انجام خواهیم داد.

به گزارش از استانداری گلستان، حسن صادقلو با تصریح بر اینکه استیفای حقوق کاندیداها را در راستای حقوق نظام و ملت می دانیم، افزود: یکی از مأموریتهای سال ۹۴ ایجاد شور و نشاط انتخاباتی است و در راستای امانت داری و حق الناس، پیگیری حقوق کاندیداها نیز از برجسته ترین تکالیف ماست.

استاندار گلستان اظهار داشت: در موضوع رد صلاحیت کاندیداها (در این استان) ضمن اینکه موارد به مجاری قانونی از جمله وزارت کشور منعکس شده است، پیگیری های لازم در سطح استانی و ملی درحال انجام است.

وی ابراز امیدواری کرد که در تعامل وزارت کشور و استانداری گلستان با شورای نگهبان نسبت به عدم احراز و رد صلاحیت کاندیداها تجدیدنظر صورت گیرد.
استاندار گلستان اظهار داشت: به یقین برگزاری انتخابات پرشور و مشارکت گسترده آحاد ملت از تاکیدات رهبر معظم انقلاب و ریاست جمهوری بوده و علاوه بر آن اتخاذ تمهیدات لازم برای حضور کاندیداهای متعهد به نظام تاکیدی مجدد بر استحکام پایه های نظام جمهوری اسلامی و مردم سالاری دینی است.

گفتنی است پیش از این استانداری گلستان اعلام کرده بود از مجموع ۳۰۵ داوطلب ثبت نام کننده جهت حضور در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در این استان ۱۸ نفر در هیأتهای اجرایی رد صلاحیت شدند، ۱۴ نفر انصراف داده و رد صلاحیت و عدم احراز ۱۴۷ نفر دیگر توسط هیأت نظارت بر انتخابات استان و هیأت مرکزی نظارت اعلام شد که با این احتساب ۱۲۶ نفر دیگر در صحنه انتخابات باقی مانده اند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست