• تاریخ: 2018-06-09
  • شناسه خبر: 26371
  • 516 بازدید

استاندار گلستان:اسرائیل و امریکا به دنبال تفرقه افکنی و امتیازگیری از کشورهای مسلمان هستند

ارکین نیوز-استاندار گلستان اظهار کرد: کشور های عربی منطقه نباید ساده لوح باشند و باید بدانید که رژیم جعلی همچون اسرائیل و ابر قدرتی همچون امریکا برایشان دلسوزی نخواهند کرد و آنها دلسوز مسلمین نیستند. به گزارش پایگاه اطلا ...

ارکین نیوز-استاندار گلستان اظهار کرد: کشور های عربی منطقه نباید ساده لوح باشند و باید بدانید که رژیم جعلی همچون اسرائیل و ابر قدرتی همچون امریکا برایشان دلسوزی نخواهند کرد و آنها دلسوز مسلمین نیستند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان، دکتر سید مناف هاشمی امروز ۱۸ خرداد در کنار مردم روزه دار شهرستان مینودشت و مسئولان استانی و شهرستانی در راهپیمایی روز جهانی قدس حضور یافت و با سخنرانی خود در مصلی نمازجمعه این شهرستان ، تصریح کرد: آمریکا و اسرائیل به دنبال ایجاد شکاف و تفرقه افکنی و امتیاز گیری از مسلمان و کشورهایی هستند که منابع بزرگ نفتی در اختیارشان هست، منابعی که متعلق به آیندگان این کشورها هست، منابعی که باید بماند تا منطقه و کشورهای مسلمان از آن استفاده کنند.

وی افزود: ما اسرائیل را هرگز به عنوان یک کشور نپذیرفته ایم و حتی در عرصه بین المللی نیز هیچ یک از قهرمانان و ورزشکاران ما با نمایندگان این رژیم جعلی روبرو نشده اند و این نگاه در بین تجار، کسبه، معلمان و تمامی اقشار مردم ما وجود دارد

وی یادآور شد: تنها با نشستن فلسطینیان در آن سرزمین و حذف اسرائیلی ها می تواند نگاه به این کشور اصلاح شود.

استاندار گلستان گفت: باید مردم و جوانان کشور بیدار باشند اگرچه مشکلات صنفی، اعتراضات و مشکلاتی در کشور وجود دارد که البته در تمامی کشورهای جهان این اختلاف نظرات وجود دارد و این امری طبیعی است و حتی کشورهایی که تا این اندازه تحریم بر دوش آنان نیست این اختلاف نظرات وجود دارد اما نباید اجازه بدهیم بعضی در زمین دشمان شعار بدهندتا زمینه سوء استفاده آنان از بعضی مسائل فراهم شود.

دکتر هاشمی ادامه داد: ما می توانیم در قالب اقتصاد مقاومتی ، تولید داخلی و حمایت از آن زمینه رونق اقتصادی کشور را فراهم آوریم.

وی افزود: امروز جوانان ایرانی در عرصه های مختلف ابداعات بزرگی دارند و به مردم خدمت می کنند و پیامی است برای کسانی که سر دوراهی قرار گرفته اند و نمی دانند چه تصمیمی را باید اتخاذ کنند.

استاندار گلستان اظهار کرد: ملت ایران در راه حفظ انقلاب و کسب موفقیت ها، شهیدان زیادی را در دفاع مقدس و حتی منطقه در قالب شهدای مدافع حرم تقدیم کرده است و حاصل آن امنیتی است که در کشور و استان حکم فرماست و در عین حال تمامی نیروهای نظامی، انتظامی و امنیتی نقشی تاثیر گذار در این امنیت دارند.

دکتر هاشمی گفت: گلستان یکی از امن ترین استان های کشور است و همه اقوام در استان استان با مسالمت کامل در کنار یکدیگر مشغول کار و تلاش و زندگی هستند.

لازم به ذکر است بر اساس پیام تاریخی امام خمینی(ره) در سال ۱۳۵۸ مردم روزه دار جمهوری اسلامی ایران با راهپیمایی در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان حمایت خود از حق حاکمیت مردم فلسطین بر سرزمینشان و انزجار از حضور غاصبان صهیونیستی در این سرزمین را اعلام می دارند و امروز این راهپیمایی و حمایت در سراسر جهان تسری یافته است.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست