• تاریخ: 2021-01-31
  • شناسه خبر: 30727
  • 673 بازدید

استاندارگلستان:استقلال و امنیت دو دستاورد بزرگ انقلاب

ارکین نیوز- استاندار گلستان گفت: انقلاب اسلامی فرصتی بی نظیر برای نقش آفرینی جوانان فراهم کرد تا بتوانند با اتکا به توان داخل و اعتماد به نفس در زمینه های مختلف رشد یابند. هادی حق شناس صبح یکشنبه در مراسم استقبال نمادین ...

ارکین نیوز- استاندار گلستان گفت: انقلاب اسلامی فرصتی بی نظیر برای نقش آفرینی جوانان فراهم کرد تا بتوانند با اتکا به توان داخل و اعتماد به نفس در زمینه های مختلف رشد یابند.

هادی حق شناس صبح یکشنبه در مراسم استقبال نمادین ورود تاریخی امام (ره) به میهن در فرودگاه بین المللی گرگان اظهارکرد: وارد چهل و دومین سالگرد انقلاب و دومین سال از گام دوم انقلاب شدیم و یاد و خاطره همه شهدا را گرامی می داریم.

وی با اشاره به نقش آفرینی سردار سلیمانی، افزود: باید سال ها بگذرد تا نقش شهید سلیمانی در محور مقاومت به طور کامل تبیین شود.

استاندار گلستان با اشاره به سرنگونی رژیم ستمشاهی بیان کرد: کسی تصور نمی کرد که شاه که ژاندارم منطقه نامیده می شد به راحتی از ایران خارج شوند.

حق شناس با بیان اینکه انقلاب اسلامی به ما امنیت داد، اضافه کرد: امنیت اصلی ترین مولفه ای است که جامعه به آن نیاز دارد و اگر این احساس وجود نداشت کشور دچار مشکلات فراوانی می شود.

وی ادامه داد: امنیت درون زا بوده و خریدنی نیست و چه بسیار کشورهایی که تجهیزات نظامی پیشرفته داشتند اما در چند ساعت تحت اشغال درآمدند.

حق شناس گفت: یکی دیگر از دستاوردهای انقلاب استقلال سیاسی بود و توانستیم در همه زمینه رشد کنیم و روی پای خود بایستیم.

استاندار گلستان بیان کرد: در زمینه علمی، پزشکی، هسته ای و موشکی حرف های زیادی برای زدن داریم.

وی تأکید کرد: انقلاب اسلامی فرصتی بی نظیر برای نقش آفرینی جوانان فراهم کرد تا بتوانند با اتکا به توان داخل و اعتماد به نفس در زمینه های مختلف رشد یابند.

حق شناس در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به پروژه های دهه فجر، افزود: امسال پنج هزار و ۷۰۰ میلیارد تومان پروژه داریم که نسبت به سال گذشته رشد قابل ملاحظه ای یافته است.

وی با تأکید بر رشد در بخش های مدرسه سازی، زهکشی اراضی، آبخیزداری، سدسازی و غیره گفت: بخش قابل ملاحظه ای از این پروژه ها در شرایط سخت تحریم ها و کاهش صادرات نفت ایجاد شده است/مهر