• تاریخ: 2015-12-04
  • شناسه خبر: 11349
  • 567 بازدید

استاندار:ورزشکاران گلستانی نیاز به حمایت جدی وزارت ورزش و جوانان دارند

ارکین نیوز-استاندار گلستان در دیدار با امیررضا خادم معاون وزیر ورزش و جوانان اظهار کرد: با وجود بهره مندی گلستان از استعدادهای کم نظیر در رشته های ورزشی گوناگون، جوانان این استان آن گونه که انتظار می رود از زیرساخت های و ...

ارکین نیوز-استاندار گلستان در دیدار با امیررضا خادم معاون وزیر ورزش و جوانان اظهار کرد: با وجود بهره مندی گلستان از استعدادهای کم نظیر در رشته های ورزشی گوناگون، جوانان این استان آن گونه که انتظار می رود از زیرساخت های ورزشی برخوردار نیست و ورزشکاران گلستانی نیاز به حمایت جدی تر وزارت ورزش و جوانان دارند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان، دکتر حسن صادقلو با اشاره به نبود صنایع بزرگ و مادر که عاملی در محرومیت تیم های ورزشی استان است، تصریح کرد: گلستان یکی از استان های تازه تاسیس کشور است و لازم است وزارت ورزش و جوانان برای کمک به رشد و تربیت هر چه بیشتر استعدادهای ورزشی استان، بر توجه خود به این خطه بیفزاید.
وی با تاکید بر نقش شهرداری ها در حمایت از تیم های ورزشی، گفت: شهرداری ها یکی از بخش های اصلی کمک کننده به ورزش استان های کشور هستند اما در استان گلستان به جز گرگان دیگر شهرداری های استان از توان مالی بالا برای تحت پوشش قرار دادن تیم های ورزشی به صورت حرفه ای برخوردار نیستند.
وی از اجرای طرح جذب یک درصد اعتبارات تخصیصی دستگاه ها به ورزش استقبال کرد و یادآور شد: استان گلستان تلاش می کند بخش عمده این بودجه ها را با هدف کسب هر چه بیشتر سلامتی افراد جامعه، در مسیر ورزش و رونق هر چه بیشتر آن هزینه کند.
استاندار گلستان در دیدار با معاون حقوقی، مجلس و امور استان های وزارت ورزش و جوانان با بیان اینکه این استان دارای بیش از ۸۰ سمن فعال و پویا در بخش های گوناگون است، خاطر نشان کرد: با هدف ایجاد انسجام و هم افزایی در فعالیت ها و افزایش روحیه خودباوری، جوانان گلستانی صاحب سمن سرا می شوند.
1449123186_dr-5
دکتر صادقلو ادامه داد: تقویت نقش و رفع دغدغه سمن ها، مقابله با آسیب های اجتماعی، ارتقاء تاثیرگذاری برنامه های اجرایی توسط سمن ها، پرهیز از موازی کاری، افزایش روحیه همبستگی و همکاری میان سازمان های مردم نهاد از جمله اهداف ایجاد این طرح است.
همچنین در این دیدار معاون حقوقی، مجلس و امور استان های وزارت ورزش و جوانان با تقدیر از حمایت های استاندار گلستان گفت: بدون تردید جذب یک درصد اعتبارات تخصیصی دستگاه ها و وارد کردن این بودجه به ورزش زمینه ساز رونق بیش از پیش ورزش استان جوان گلستان می شود.
امیررضا خادم اظهار کرد: ورزش گلستان با توجه به علاقه مندی مسوولان و تصمیم گیران ارشد استان به ورزش، بسیار زودتر از زمان انتظار به دورازه های رونق و توسعه خواهد رسید.
وی افزود: بر اساس ارزیابی های انجام شده ورزش گلستان از ابتدای سال تاکنون با رشد جهشی مواجه شده و امیدواریم این روند که فراتر از پیش بینی ها و تصورات وزارت ورزش و جوانان است باز هم ادامه یابد.

1449123178_dr-2

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست