• تاریخ: 2016-01-09
 • شناسه خبر: 12957
 • 1,302 بازدید

از تصمیمات ماصلاحات توپاری آق قلا حمایت می کنم

ارکین نیوز – پنج شنبه شب گذشته،اولین نشست هم اندیشی پرویز ماهری با حضور جمعی ازعلما،روحانیون،فعالین سیاسی واجتماعی وجمعی از برادران فارس حوزه انتخابیه گرگان وآق قلا بعد ازنمازعشاء در منزل حاج خلیل ماهری تشکیل شد. ا ...

ارکین نیوز – پنج شنبه شب گذشته،اولین نشست هم اندیشی پرویز ماهری با حضور جمعی ازعلما،روحانیون،فعالین سیاسی واجتماعی وجمعی از برادران فارس حوزه انتخابیه گرگان وآق قلا بعد ازنمازعشاء در منزل حاج خلیل ماهری تشکیل شد.
ابتدا مراسم روحانیون و بزرگان نشست با دعای خیر خود موفقیت و پیروزی را برای پرویز ماهری از درگاه خداوند منان خواستار شده و افرادحاضر نیز برحمایت قاطع خود از حضورآقای ماهری در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی اعلام نمودند.
پس از اعلام حضور قوی ماهری جوان بسیاری از معادلات وپیش بینی ها وپیش فرضهای انتخاباتی به هم خورد ووارد فضای جدیدی گردید.
اوجوان فعالی است که با توجه به تخصصش در امور بودجه وبودجه ریزی وارائه مقالات متعدد وتز دانشگاهی در این خصوص ،می توانددر کمیسیون برنامع وبودجه به مردم شریف منطقه خدمات شایانی نماید.
او از فعالیتهای ماصلاحات توپاری درجهت رسیدن به اجماع وارائه راه حلی عقلانی اعلام حمایت نمود و فرمودند هر تصمیمی که به نفع مردم عزیز منطقه باشد با جان دل پذیرفته و هیچ وقت خود را بالاتر از مردم ندانسته و اولین نفر دست خود را در برابر تصمیمات به حق و عادلانه ماصلاحات بالا خواهم برد.

 • بنده خدا - 2016-01-09 در 3:49 ب.ظ

  بنده نیز به تبع مردم فهیم و با فرهنگ آق قلایی حمایت همه جانبه ام را از آقای ماهری جوان که پرچم توسعه و عدالت را از دست عموی خود گرفته حمایت می کنم و به دیگر کاندیداهای محترم عرض میکنم که اصلح ما آقای ماهریست بی زحمت خودتان انصراف دهید تا سنگ رو یخ نشوید.

  • نآشناس - 2016-01-09 در 8:57 ب.ظ

   وقتی نتایج انتخابات معلوم شد میبینیم که چی کسی سنگ رو یخ میشه

 • اتیلا - 2016-01-09 در 5:38 ب.ظ

  باسلا م. چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است.. خدارا شکر جوانان ما به رشد ونبوغ سیاسی رسیدند.ما به این جوانان افتخار میکنیم. کاش ماهری جوان ما قدرت بیان را داشتند. و در میان نخبه گان مجلس از حقوق همشهری ما دفاع کنند. امیدوارم در این دو باقیمانده با تکرار سخنرانی ها قدرت بیان خود را به رخ رقیبان خود بکشد. امیدوارم با تجمع کاندیداها و برپایی جلسات بین خود اقای ماهری را به عنوان اصلحترین خود به مردم معرفی وحمایت خود را از ماهری جوان اعلام کنند

  • ناصر - 2016-01-10 در 7:40 ق.ظ

   با سلام
   ما که سخنوری آقای ماهری را نشنیده و ندیده ایم،ولی بد نیست که شما از لحاظ دستوری رو نگارش مطالبتون بیشتر کار کنید.الان من ۳۰ دقیقه هر جور که فکر کنید دارم می خونم ولی هنو به نتیجه خاصی از مفهوم مطلبتون نرسیدم.

   • تو - 2016-01-12 در 11:29 ب.ظ

    می فرماید ۳۰ دقیقه فکر کردم آخه به من بگید کوچکترین مزیت آقای ماهری چیه
    می فرماید بقیه کاندیدا ها چه توانمندی دارند مرد مومن آقای توماج یک وگیل است و قدرت سخن دارد آقای ماهری تجربه نداره قدرت بیان ندارد رزومه ندارد …… منطقی باش

  • هر - 2016-01-11 در 1:05 ق.ظ

   عجب اعتماد به نفسی
   هیچ پتانسیل و توانمندی ندارد
   چرا خودتان گول می زنید

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست