• تاریخ: 2019-01-14
  • شناسه خبر: 27882
  • 653 بازدید

ادای احترام دستیار ویژه رئیس جمهور در امور اقوام به مقام شامخ شهدای گمنام شهر آق قلا

ارکین نیوز-دستیار ویژه رئیس جمهور در امور اقوام به مقام شامخ شهدای گمنام شهر آق قلا ادای احترام کرد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آق قلا،”حجت الاسلام و المسلمین علی یونسی”دستیار ویژه رئیس جمهور در ا ...

ارکین نیوز-دستیار ویژه رئیس جمهور در امور اقوام به مقام شامخ شهدای گمنام شهر آق قلا ادای احترام کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آق قلا،”حجت الاسلام و المسلمین علی یونسی”دستیار ویژه رئیس جمهور در امور اقوام و اقلیت های دینی و مذهبی،ظهر امروز یکشنبه ۲۲ دی ماه به منظور شرکت در جلسه شورای اداری،در شهرستان آق قلا حضور یافت و مورد استقبال”حاج عبدالحی آخوند میرزاعلی”مشاور استاندار در امور اهل سنت استان و امام جمعه شهر آق قلا،”امانگلدی ضمیر”فرماندار،اعضای شورای تامین و مدیران دستگاههای اجرایی قرار گرفت.ایشان در ابتدای ورود به گلزار شهدای گمنام این شهر رفت و به مقام شامخ این عزیزان ادای احترام کرد و با قرائت فاتحه یاد و خاطره امام راحل(ره) و همه شهیدان انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس را گرامی داشتند.

دستیار ویژه رئیس جمهور در امور اقوام و اقلیت های دینی و مذهبی در حاشیه این مراسم در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی شهرستان،عظمت،اقتدار و امنیت کشور عزیزمان را مدیون خون شهدای انقلاب اسلامی دانست و افزود:زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی که جان خود را برای پیروزی انقلاب فدا کرده اند،وظیفه همه دولتمردان و مسئولان نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

“حجت الاسلام یونسی”در خاتمه سخنان تاکید کرد:امروز با حضور در گلزار شهدای گمنام شهر آق قلا،باری دیگر با این عزیزان تجدید میثاق کرده و عهد می بندیم که در راه خدمت به مردم،لحظه ای از حرکت باز نمانده و پویا و فعال در راه اهداف عالیه نظام،منویات مقام معظم رهبری و پیشبرد اهداف دولت “تدبیر و امید”گام برداریم.

گفتنی است جلسه شورای اداری شهرستان آق قلا،عصر امروز یکشنبه ۲۳ دی ماه،با حضور”حجت الاسلام علی یونسی”دستیار ویژه رئیس جمهور در امور اقوام و اقلیت های دینی و مذهبی در سالن همایش کسب و کار شهرک صنعتی اق قلا برگزار خواهد شد.

نشست با بانوان فعال سیاسی،اجتماعی و اقتصادی در سالن اجتماعات فرمانداری،از دیگر برنامه های سفر یکروزه دستیار ویژه رئیس جمهور در امور اقوام و اقلیت های دینی و مذهبی به شهرستان آق قلا است.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست