• تاریخ: 2019-06-17
  • شناسه خبر: 28617
  • 353 بازدید

آیت ا.. نورمفیدی:استاندار گلستان پیگیر عملیاتی شدن وعده های رئیس جمهور شود

ارکین نیوز-نماینده ولی فقیه در گلستان گفت: استاندار جدید گلستان باید مشکلات استان را حل کند و پیگیر عملیاتی شدن وعده های رئیس جمهور باشد. آیت الله سیدمحمدکاظم نورمفیدی عصر شنبه در جلسه شورای اداری و آئین معارفه استاندار ...

ارکین نیوز-نماینده ولی فقیه در گلستان گفت: استاندار جدید گلستان باید مشکلات استان را حل کند و پیگیر عملیاتی شدن وعده های رئیس جمهور باشد.

آیت الله سیدمحمدکاظم نورمفیدی عصر شنبه در جلسه شورای اداری و آئین معارفه استاندار گلستان اظهار کرد: سیدمناف هاشمی استاندار پیشین گلستان زحمات زیادی برای استان کشیدند و باید منصف باشیم و از خدمات ایشان به گلستان تشکر کنیم.

وی با تاکید بر اینکه مجموعه استانداری نباید اسیر روزمرگی شود بلکه باید جایگاه استان را در زمینه های مختلف بررسی کند، خطاب به استاندار جدید گلستان افزود: استانداری باید بن بست های استان را شناسایی و استاندار مشکلات استان را جل کند.

امام جمعه گرگان ادامه داد: توسعه گلستان آن آن چیزی است که از همه استاندار گلستان در سال های گذشته خواسته ام و از استاندار جدید هم می خواهم توسعه استان را در بعضی زمینه ها مانند گردشگری که بازدهی سریعی دارند دنبال کند.

وی با اشاره به اینکه پروژه گردشگری آشوراده تنها پروژه در استان بود که آن را کلنگ زدم، اضافه کرد: تاکنون به جز آشوراده هیچ پروژه ای در استان را کلنگ نزده ام حتی برای پتروشیمی هم برای کلنگ زنی نرفتم و به هیچکس هم توصیه نکردم سهام بخرد.

امام جمعه گرگان تصریح کرد: با اصرار مناف هاشمی برای کلنگ زنی آشوراده حضور داشتم تا به دلیل برخی ملاحظات مانع اجرای طرح گردشگری آشوراده نشوند اما کلنگ زدیم باز می گویند مشکل حل نشده است.

وی با تاکید بر ایکه هم اکنون توسعه استان اصلی ترین اولویت است، بیان کرد: سیل و خرابی های ناشی از آن اولویت است و باید استاندار با برنامه ریزی و مدیریت درست و به دور از تبعیض مشکلات این حوزه را رفع کند.

نماینده ولی فقیه در استان با یادآوری اینکه بخشی از استان هم درگیر رانش و لغزش بوده و مشکلات مردم خسارت دیده در این حوزه هم باید با سرعت حل شود، استاندار باید وعده های رئیس جمهور به گلستان را پیگیری و عملیاتی کند.

آیت الله نورمفیدی با تاکید بر اینکه حفظ وحدت مسئله مهم گلستان است، خاطرنشان کرد: دست های پیدا و پنهانی تلاش دارند جنگ فرقه ای و مذهبی در گلستان راه بیندازند و انتظر داریم استاندار جدید به هیچ وجه اجازه ندهند گلستان دچار تفرقه شود/مهر

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست