• تاریخ: 2018-11-02
  • شناسه خبر: 27362
  • 415 بازدید

آیت الله نورمفیدی: دولت توجه ویژه‌ای به توسعه خط ریلی اینچه‌برون به کشورهای همسایه داشته باشد

ارکین نیوز-نماینده ولی فقیه در گلستان و امام جمعه گرگان با اشاره به تهدیدها و تحریم‌های دشمن گفت:خط ریلی اینچه‌برون به ترکمنستان و قزاقستان می تواند بهترین مسیر برای تامین نیازهای کشور و ایستادگی در برابر تحریم‌ها باشد و ...

ارکین نیوز-نماینده ولی فقیه در گلستان و امام جمعه گرگان با اشاره به تهدیدها و تحریم‌های دشمن گفت:خط ریلی اینچه‌برون به ترکمنستان و قزاقستان می تواند بهترین مسیر برای تامین نیازهای کشور و ایستادگی در برابر تحریم‌ها باشد و دولت باید توجه ویژه‌ای به آن داشته باشد.

آیت الله سیدکاظم نورمفیدی ظهر امروز در خطبه های نمازجمعه گرگان با اشاره به هفته پدافند غیرعامل اظهار داشت: با توجه به این که دشمن از سوی خلیج فارس ما را در تهدید و تحریم قرار می‌دهد، این نقطه محل امنی برای تامین نیازهای کشور و ایستادگی در برابر این تحریم‌ها است.

امام جمعه گرگان افزود: دولت امروز نیاز است با توجه به این شرایط به این نقطه از کشور برای مقابله با آفندهای دشمن توجه ویژه‌ای کند و این توجه نیز می‌تواند برای توسعه استان موثر واقع شود.

آیت الله نورمفیدی ادامه داد: دشمن به غیر از تهدیدات نظامی، تهدیدات دیگری علیه ایران و دیگر کشورها انجام می‌دهد که ایستادگی و مقاومت در برابر آنها همان مساله پدافندغیرعامل است.

آیت الله نورمفیدی اظهار کرد: متاسفانه امروز شاهد برخی از تحریم‌ها و تهدیدات هستیم که به دور از انسانیت است، به صورتی دست به تحریم دارویی در برخی کشورها مانند یمن زده و مردم بی‌گناه آن را به بدترین روزگار تبدیل کرده و حتی از جنگ بیولژیک هم استفاده می‌کند.

نماینده ولی فقیه در گلستان با اشاره به این که آمریکا سعی دارد به طریق مختلف به ویژه از افغانستان و مرزهای غربی تکفیری‌ها را وارد ایران کند، خاطرنشان کرد: وقتی این تکفیری‌ها در نیجریه عزاداران اربعین را به گلوله می‌بندند و به شهادت می‌رساند، مشخص است به هیچ چیزی رحم نمی کند.

آیت الله نورمفیدی تصریح کرد: حوادث نیجریه تحت نظر عربستان سعودی و دلارهای نفتی آنان انجام می‌شود و این کشورهایی که مدعی دموکراسی و آزادی هستند، خود دست به چنین جنایاتی می‌زنند.

نماینده مردم گلستان در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به برگزاری مراسم پیاده‌روی اربعین حسینی و شرکت میلیونی مردم کشورهای مختلف جهان در این مراسم، تصریح کرد: بدون شک این حرکت، آثار و برکات زیادی در پی دارد و همین حرکت نشان‌دهنده مستمر بودن راه امام حسین (ع) دارد که حضرت مهدی (عح) نیز همین مسیر را ادامه خواهند داد.

امام جمعه گرگان ادامه داد: با حضور نیروهای تکفیری و داعشی در عراق، اما بیش از ۳۰ هزار نیروی امنیتی ایرانی و عراقی، نگذاشتند کوچک‌ترین خطری شرکت‌کنندگان در این مراسم اربعین را تهدید کند.

آیت الله نورمفیدی همچنین همچنین با اشاره به فرا رسیدن ایام رحلت نبی مکرم اسلام و شهادت امام حسن مجتبی (ع) و امام رضا (ع) اظهار کرد: رحلت حضرت محمد (ص) براساس برخی روایات، شهادت بوده که این تعبیر به واقعیت نزدیک‌تر است/تسنیم

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست