• تاریخ: 2019-07-07
  • شناسه خبر: 28668
  • 268 بازدید

آیت الله نورمفیدی: اداره مالیات از کسب و کارهای جزئی حمایت کند

ارکین نیوز-نماینده ولی‌فقیه در استان گلستان و امام جمعه گرگان گفت: اداره مالیات از کسب و کارهای جزئی حمایت کند و باید با برخی سرمایه‌داران کلان که فرارهای مالیاتی دارند برخورد شود. آیت‌الله سیدکاظم نورمفیدی ظهر امروز در ...

ارکین نیوز-نماینده ولی‌فقیه در استان گلستان و امام جمعه گرگان گفت: اداره مالیات از کسب و کارهای جزئی حمایت کند و باید با برخی سرمایه‌داران کلان که فرارهای مالیاتی دارند برخورد شود.

آیت‌الله سیدکاظم نورمفیدی ظهر امروز در جمع مدیران مالیاتی استان گلستان اظهار داشت: این تحریم‌ها سبب شده فرصتی پیش بیاید تا از وابستگی به نفت خلاص شویم. واقعا یکی از اساس مسائل اقتصادی ما همینجاست تا از وابستگی نفت رها شویم و اتکای‌مان به تولید باشد هر دو نکته جدا شدن از نفت و رونق تولید هم مورد عنایت رهبری است.

نماینده ولی فقیه در استان گلستان افزود: امیدواریم این گام‌‌های اولیه باشد و روز به روز بیشتر حرکت کنیم.

امام جمعه گرگان اظهار کرد: گاهی برای ما خبرهایی می ‌آورند که می‌شنویم کسبه گله و شکایت می‌کنند که به علت مالیات زیاد ما ناچار می‌شویم کسب و کار را رها کنیم، برای من روشن کنید اشکال کار کجاست که برخی‌ها که سرمایه‌های کلان دارند از مالیات فرار می‌کنند.

وی تصریح می کرد: یک زمانی استاندار گفت بهترین تشکیلات استان مربوط به حوزه‌ای است که مالیات‌های خود را پرداخت می‌کنند، به من گفته شده استخرهای میگو با توجه به اینکه این قدر تاکید کردم که به افراد بومی واگذار شود فردی آمده و این استخرها را گرفته فقط اجاره می‌دهد و کاری انجام نمی دهد.

نماینده ولی فقیه در استان گلستان گفت: امکانات استان باید در اختیار خود استان قرار بگیرد چرا به بومی‌های خود استان داده نمی‌شود؟ این مسائل می‌تواند اقتصاد استان را متحول کند آن‌هایی که می‌آیند سودهای کلان می‌برند به دنبال این افراد بروید نه کاسب‌های بیچاره، که نیایند پیش ما شکایت کنند.

نورمفیدی ادامه داد: اگر واقعا مالیات بگیر هستید یقه این افراد را بگیرید نه افراد بدبخت و بیچاره را، برای رضای خدا این کار را انجام دهید و رعایت حال کاسب‌های جزء را داشته باشید/تسنیم

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست