• تاریخ: 2018-05-12
  • شناسه خبر: 26122
  • 509 بازدید

آیت الله نورمفیدی؛ بصیرت و هم افزایی شرط عبور کشور از شرایط کنونی

ارکین نیوز-امام جمعه گرگان بصیرت و هم افزایی را شرط عبور کشور از شرایط کنونی دانست. آیت‌الله سید کاظم نورمفیدی امروز در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهرستان گرگان به پیروزی جبهه مقاومت با کسب ۶۷ کرسی در انتخابات کشور لبنا ...

ارکین نیوز-امام جمعه گرگان بصیرت و هم افزایی را شرط عبور کشور از شرایط کنونی دانست.

آیت‌الله سید کاظم نورمفیدی امروز در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهرستان گرگان به پیروزی جبهه مقاومت با کسب ۶۷ کرسی در انتخابات کشور لبنان اشاره کرد و افزود: امید داریم جبهه مقاومت در لبنان، سوریه و یمن و جبهه‌های اسلامی که در برابر سیاست‌های غلط آمریکا ایستادند موفق شوند و دماغ آمریکا را به خاک بمالند.

آیت الله نورمفیدی با اشاره به شرایط کنونی کشور تاکید کرد: امروز حساس‌ترین شرایط برای کشور ما پیش آمده است و شرایط اوایل انقلاب نیست، در ایام جنگ و هشت سال دفاع مقدس همه مردم با جان دو دل پای این انقلاب ایستادند و امروز نیز باید اینگونه عمل کنیم.

امام جمعه گرگان تاکید کرد: این بساطی که دشمنان درست کردند به ظاهر جنگ نیست و تلاش کردند که رنگ ولعاب دیپلماسی بدهند و اینها قبل از برجام دنیا را برعلیه ما بسیج کرده بودند اما آیا امروز می‌توانند این کار را تکرار کنند، با این شرایط که پیش آمده این امر خیلی بعید است.

وی به موضوع خروج آمریکا از برجام اشاره کرد و گفت: همه آنهایی که دلشان برای این کشور می‌سوزد مواظب آن باشند که انسجام ملی ما لطمه‌ای نبید و یکی از اهداف آمریکایی‌ها با این اقدام این بود که این انسجام را از بین ببرند.

امام جمعه گرگان گفت: ما باید حواسمان را جمع کنیم و مراقب باشیم و مهم این است که یکدست و متعهد و تحت زعامت رهبر انقلاب در برابر دشمن بایستیم و با صبر و تحمل بتوانیم از این گردنه عبور کنیم.

نماینده ولی فقیه در استان گلستان افزود: کسانی که برجام را پیگیری کردند، رئیس جمهور، شخص وزیر خارجه با تمام تلاش آنچه در توان داشتند گذاشتند و آن چیزی که جمعی از کشورهای خارجی با تبلیغات دروغ در گذشته برعلیه ما درست کرده و ایران هراسی کرده بودند و مردم دنیا را از ایران ترسانده بودند را اصلاح کردند.

وی گفت: دنیا فهمید که آمریکایی‌ها دروغ می‌گویند و آژانس بین‌المللی و آمریکایی‌ها اعتراف کردند که ایران در تمامی این مدت به تعهدات خود عمل کرده است.

وی افزود: رهبر انقلاب اسلامی تاکید کردند به آمریکا نمی‌شود اعتماد کرد و باید موظب باشیم که اختلاف ایجاد نکنیم، یک انقلابی باید وقت شناس باشد/ باشگاه خبرنگاران

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست