• تاریخ: 2016-02-09
  • شناسه خبر: 14441
  • 1,745 بازدید

آیا قطار قدسیه آبشناس بر روی ریل انتخابات قرار خواهد گرفت

ارکین نیوز – کاندیدای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه گرگان و آق قلا در واکنش به رد صلاحیتش, شب گذشته در جمع هوادارانش تایید و یا رد صلاحیت کاندیداها را حق شورای نگهبان دانست و گفت ؛ ضمن تمکین به رای ...

ارکین نیوز – کاندیدای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه گرگان و آق قلا در واکنش به رد صلاحیتش, شب گذشته در جمع هوادارانش تایید و یا رد صلاحیت کاندیداها را حق شورای نگهبان دانست و گفت ؛ ضمن تمکین به رای شورای نگهبان , از فرصت قانونی برای رفع سوءتفاهمات احتمالی استفاده خواهم کرد.
خانم قدسیه آب شناس که از سوی هیئت اجرایی و هیئت نظارت تایید صلاحیت شده بود , قطارش با حمایت بزرگان , معتمدین و فرهیختگان سیستانی و جلب حمایتهای سایر اقوام سرعت بیشتری به خود گرفته بود .
خانم آبشناس براساس برخی نظرسنجی ها و بررسی های میدانی یکی از شانس های کسب کرسی مجلس محسوب می شد. اما در بررسی های شورای محترم نگهبان صلاحیت ایشان احراز نشد و قطار وی از ریل خارج گردید.
کاندیدای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه گرگان و آق قلا در واکنش به رد صلاحیتش, شب گذشته در جمع هوادارانش تایید و یا رد صلاحیت کاندیداها را حق شورای نگهبان دانست و گفت ؛ ضمن تمکین به رای شورای نگهبان , از فرصت قانونی برای رفع سوءتفاهمات احتمالی استفاده خواهم کرد./صحرا نیوز

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست