• تاریخ: 2016-01-29
 • شناسه خبر: 13931
 • 1,677 بازدید

آیا فرهاد توماچ به عرصه انتخابات آق قلا و گرگان برمی گردد؟

ارکین نیوز – سخنان شب گذشته سخنگوی شورای نگهبان تعدادی از کاندیداهای گلستانی از جمله نبی هزارجریبی را امیدوار به ادامه انتخابات کرد. سیامک ره پیک سخنگوی شورای نگهبان درباره آخرین وضع بررسی صلاحیت داوطلبان رد صلاحیت ...

ارکین نیوز – سخنان شب گذشته سخنگوی شورای نگهبان تعدادی از کاندیداهای گلستانی از جمله نبی هزارجریبی را امیدوار به ادامه انتخابات کرد.
سیامک ره پیک سخنگوی شورای نگهبان درباره آخرین وضع بررسی صلاحیت داوطلبان رد صلاحیت و احراز صلاحیت نشده مجلس شورای اسلامی توضیحات مهمی داد.
ره پیک افزود : تاکنون تعدادی از داوطلبان به ویژه از بخش احراز نشده ها صلاحیتشان احراز شده است که در موعد قانونی اعلام می شود.
وی گفت: احتمال دارد برخی افراد که صلاحیتشان تأیید نشد پس از شکایت دوباره وضعیتشان بررسی و برخی صلاحیتشان تأیید شود.
با این حساب به نظر می رسد تعدادی از کاندیداهای عدم احراز شده استان گلستان و از جمله حوزه انتخابیه گرگان و آق قلا تایید صلاحیت شوند.
در این گمانه زنی ها از تایید صلاحیت نبی هزارجریبی در گرگان و اق قلا و فرهاد توماج خبر می دهند ، در کردکوی نظری مهر و مهاجر مازندرانی می گویند ما تایید شده ایم ، همچنین اسکندریان در گمیشان و قورلی زاده در بندرترکمن هم شانس خوبی برای تایید دارند .
در شرق استان هم قربان برزگر هر چند از گرگان ثبت نام کرده اما امیدوار است تایید شود ، سایر کاندیداهای عدم احراز شده شرق استان از جمله یغمور قلیزاده هم امیدوار است تا شاید در لیست نهایی کاندیداها دیده شود./سلام گلستان

 • timaz - 2016-01-29 در 12:04 ب.ظ

  انشالله آقای توماج به عرصه انتخابات برمیگردد.از نظر من تنها کاندیدی بود که از قومیت های مختلف فارس و ترکمن و سیستانی و بلوچ ارتباط برقرا کند و هوادار و طرفدار داشته باشد .به امید موفقیت دکتر توماج

  • شهروند - 2016-01-30 در 1:39 ب.ظ

   سلام
   ایشان دانشجوی دکترای حقوق هستن.و معمولا کسی که در حال ارائه پایان نامه در مقطع دکترا است را دکتر خطاب می کنن.

 • ahmad - 2016-01-29 در 3:06 ب.ظ

  ان شاءالله به امید خداوند متعال دکتر توماج به صحنه ی انتخابات برمیگردند. دکتر توماج یک جواهری هستند برای منطقه . باید قدرشون رو بدونیم.

 • محمد - 2016-01-29 در 10:24 ب.ظ

  سلام
  آره ما هم منتظریم تا دکتر عزیز برگردند.

 • ناصر - 2016-01-30 در 7:55 ق.ظ

  سلام
  همه منتظر برگشت آقای توماج به عرصه انتخابات هستیم. انشالله ۱۶ بهمن جواب تایید صلاحیت دکتر توماج خواهد آمد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست