• تاریخ: 2015-01-24
  • شناسه خبر: 981
  • 1,106 بازدید

آخوند میرزاعلی: امت اسلامی باید در برابر توطئه‌های دشمنان هوشیار باشد

ارکین نیوز-امام جمعه اهل سنت آق‌قلا گفت: پیدایش داعش و توطئه شارلی ابدو در فرانسه در جهت ایجاد “اسلام هراسی” در دنیا است و امت اسلامی باید در برابر این توطئه‌ها هوشیار باشد. آخوند عبدالحی میرزاعلی در گفت‌وگو ...

139311020148519694568413
ارکین نیوز-امام جمعه اهل سنت آق‌قلا گفت: پیدایش داعش و توطئه شارلی ابدو در فرانسه در جهت ایجاد “اسلام هراسی” در دنیا است و امت اسلامی باید در برابر این توطئه‌ها هوشیار باشد.
آخوند عبدالحی میرزاعلی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در آق‌قلا با اشاره به توهین مجله فرانسوی به ساحت مقدس پیامبر اکرم(ص) اظهار داشت: این اقدام در راستای تخریب اسلام انجام شده است و باید پاسخ دندان‌شکنی به عاملان آن‌ها داده شود.
وی توهین نشریه شارلی ابدو به ساحت مقدس پیامبررحمت و مهربانی را به شدت محکوم کرد و افزود: پس ازحوادث تروریستی مشکوک ، اهانت این نشریه فرانسوی به نبی مکرم اسلام (ص) اقدامی زشت و غیراخلاقی است که افکارعمومی ملت‌های مسلمان را جریحه دارکرده است.
امام جمعه اهل سنت آق‌قلا تصریح کرد: هوشیاری بیشتر مسلمانان دردفاع از اسلام و پیامبراسلام (ص) از جمله موضوعاتی است که باید بر آن اهتمام ورزید و در این راه از هیچ چیز دریغ نکرد و با همه وجود درمقابل دشمنان اسلام ایستادگی کرد.
میرزاعلی با اشاره به اینکه دشمنان اسلام درصدد ایجاد اختلاف بین سنی و شیعه هستند، گفت: استکبار با ایجاد اختلاف بین مسلمانان قصد دارد که اسلام را تخریب کند پس ما باید در این زمینه هوشیارانه عمل کنیم.
وی افزود: این توهین ها سبب وحدت و همدلی بیشتر بین همه مسلمانان می‌شود و رسول‌الله مخصوص یک مذهب و یک گروه نیست، بلکه محمد(ص) پیامبر همه مسلمانان است.
امام جمعه اهل سنت آق‌قلا گفت: پشت‌صحنه این حرکت شرورانه، سیاست‌های خصمانه صهیونیست و آمریکا و دیگر سران استکباری جهان است.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست