• تاریخ: 2015-04-14
  • شناسه خبر: 3201
  • 1,482 بازدید

آخوند رهبر حملات هواپیماهای سعودی به یمن را شدیدا محکوم کرد

ارکین نیوز – نماز جمعه این هفته مسجد عرفانی آق قلا به امامت استاد محترم الحاج عبدالرزاق آخوند رهبر و با سخنرانی محمد آخوند وردی پور برگزار شد. موضوع سخنرانی این هفته در مورد اخلاق نیکو بود. محمد آخوند وردی پور مسلم ...

img5517f59950bfd
ارکین نیوز – نماز جمعه این هفته مسجد عرفانی آق قلا به امامت استاد محترم الحاج عبدالرزاق آخوند رهبر و با سخنرانی محمد آخوند وردی پور برگزار شد. موضوع سخنرانی این هفته در مورد اخلاق نیکو بود.
محمد آخوند وردی پور مسلمانان را به داشتن اخلاق نیکو تشویق کردند. ایشان پیامبر گرامی اسلام وائمه اطهار را به عنوان الگوی اخلاقی برای مردان مسلمان معرفی نمودند و زنان و دختران پیامبر اسلام حضرت فاطمه زهرا را بعنوان الگوی زنان محجبه مسلمان بیان داشتند.

قبل از خطبه های نماز جمعه ، خطیب نماز جمعه سال نو را که مقام معظم رهبری این سال را بعنوان سال دولت و ملت ، همدلی و همزبانی معین فرمودند تبریک گفتند و برای سال جدید برای مسلمانان پیشرفت و تعالی اسلامی آرزو نمودند.
آخوندرهبر در ادامه سخنان خود حملات هواپیما های سعودی را به مردم مظلوم و بی دفاع یمن را شدیداً محکوم نموده و خاطر نشان کردند که این حملات با حمایت آمریکا و صهیونیسم می باشد.
سایت مسجد عرفانی آق قلا

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست