• تاریخ: 2015-08-13
  • شناسه خبر: 7047
  • 651 بازدید

مهندس عبدالجلال ایری و انتظارات طرفداران

ارکین نیوز – مهندس عبدالجلال ایری در انتخابات مجلس نهم با شعار پیشرفت اسلامی – ایرانی با بهره گیری از توان فنی وتخصصی پای بر عرصه رقابت های انتخاباتی حوزه انتخابیه شهرستان های کردکوی ، گز ، ترکمن و گمیشان گذا ...

ارکین نیوز – مهندس عبدالجلال ایری در انتخابات مجلس نهم با شعار پیشرفت اسلامی – ایرانی با بهره گیری از توان فنی وتخصصی پای بر عرصه رقابت های انتخاباتی حوزه انتخابیه شهرستان های کردکوی ، گز ، ترکمن و گمیشان گذاشت.
طرفداران مهندس ایری از همان ابتدای حضور ایشان در انتخابات گذشته کمپین های زیادی در حمایت از برنامه های مهندس در فضای مجازی راه انداختند و با راه اندازی وبلاگ های متعدد در شهرها و روستاهای شهرستان ترکمن و گمیشان حمایت خود را از ایشان اعلام کردند .
طرفداران مهندس ایری ، شناخت و آگاهی از برنامه ریز بودن و داشتن تجربه و تخصص در زمینه ی برنامه ریزی شهری و توسعه منطقه ای را علل اصلی محبوبیت او در بین قشر جوان و تحصیلکرده عنوان می کردند.
آنها معتقدندکه در صورت کسب کرسی مجلس دهم , احتمال اینکه ایشان وارد کمیسیون عمران بشود خیلی محتمل است و از آنجا که منطقه ما نیاز به عمران و ابادانی ورونق اقتصاد دارد وقدرت و اعتباری که این کمیسیون میتواند به اعضایش ببخشد, حتما مایه ی خیر و برکت برای منطقه خواهد بود و با سیاستگذاری و تعیین و تدوین قوانین, راهگشای مسائل و مشکلات منطقه خواهد شد .

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست