• تاریخ: 2015-08-08
  • شناسه خبر: 6953
  • 673 بازدید

نارضایتی مردم ازخدمات شهری بخش خصوصی آق قلا

ارکین نیوز – شهردار آق قلا در حالی خبر از آغاز طرح جمع آوری مکانیزه زباله شهری در جنوب شهر می دهد که مردم هنوز از وضع خدمات شهری در شمال شهر آق قلا که به بخش خصوصی واگذار گردید ه، اظهار نارضایتی هستند. شهرداری آق ق ...

ارکین نیوز – شهردار آق قلا در حالی خبر از آغاز طرح جمع آوری مکانیزه زباله شهری در جنوب شهر می دهد که مردم هنوز از وضع خدمات شهری در شمال شهر آق قلا که به بخش خصوصی واگذار گردید ه، اظهار نارضایتی هستند.
شهرداری آق قلا به استناد آئین نامه مالی و معاملات شهرداری ها و بودجه مصوب سال ۹۳ و بند ۲ مصوبه شماره ۵۸ مورخ ۱۹/۱/۹۳ شورای شهر ، بخشی از فعالیت های مربوط به خدمات شهری اعم از جمع آوری زباله ها و تنظیف و رفت و روب معابر ، تفکیک از مبداء جمع آوری زباله و سایر زائدات ، شستشوی معابر ، جویها ، جداول و غیره را در شمال گرگانرود را به مدت یکسال به بخش خصوصی واگذار کرد ولی به نظر می رسد این طرح در اولین سال اجراش با مشکلاتی همچون عدم تعهدات کامل پیمانکار مواجه شده است.
شهروندان با ارسال نظراتی به سایت از عملکرد پیمانکار این طرح به دلیل آنچه آنها کم کاری می نامند ، اظهار نارضایتی کردند.
بخش دیگری از مردم نیز عدم نظارت صحیح شهرداری بر پیمانکار را عامل کم کاری پیمانکار و عدم و عدم نظافت صحیح معابر عنوان می کنند.
آنچه که در محافل عمومی عنوان می شود این است که به نظر می رسد پیمانکار طرح ، توانایی و امکانات لازم برای قبول مسئولیت نظافت شهری را ندارد .
بهرحال شهردار آق قلا نیز با قبولی کاستی ها در خدمات شهری طی مصاحبه خبری با یکی از سایت های شهرستان خواستار همکاری مردم در بخش خدمات شهری شده است.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست