• تاریخ: 2015-07-26
  • شناسه خبر: 6570
  • 762 بازدید

فروش آب شرب شهری گمیشان به دامدارها ؟؟

ارکین نیوز – علی محمد جاذبی :آب و فاضلاب شهری گمیشان آب شرب شهروندان گمیشانی را به دامداران می فروشد. به گزارش خبرنگار ارکین نیوز ؛ اداره اب و فاضلاب شهرستان مرزی گمیشان در استان گلستان علیرغم تاکیدات مسئولان کشوری ...

ارکین نیوز – علی محمد جاذبی :آب و فاضلاب شهری گمیشان آب شرب شهروندان گمیشانی را به دامداران می فروشد.
به گزارش خبرنگار ارکین نیوز ؛ اداره اب و فاضلاب شهرستان مرزی گمیشان در استان گلستان علیرغم تاکیدات مسئولان کشوری و استانی مبنی بر صرفه جویی در مصرف آب و دشواریهای تامین و تصفیه آب و انتقال آن با توجه به مسافت طولانی که ازناحیه کردکوی تامین می شود ؛ در اقدامی تامل برانگیز آب شرب شهری گمیشان را تانکر تانکر به گوسفندان و دامداران می فروشند.
براساس این گزارش شهروندان گمیشانی هر روز شاهد صف طولانی تراکتورهای حامل اب شهر هستند و نسبت به این موضوع در محافل عمومی و خصوصی اعتراض می کنند .
حال جای این سئوال در اذهان پیش می آید که با توجه به اینکه آب و فاضلاب شهری مسئول تامین آب مردم شهر است و تهیه و تامین آب دامها به عهده سازمان دیگری و یا صاحبان دام می باشد این اقدام رییس اداره اب و فاضلاب شهرستان مرزی گمیشان براساس کدام منطق و ضابطه اداری و شرعی باشد.
شهروندان گمیشانی از مسئولین شهرستانی درخواست دارند جلوی فروش خودسرانه و سودجویانه آب شهر گمیشان که در مقابل چشمان اهالی متدین و صبور شهر در حال انجام است؛ استدعای رسیدگی فوری را دارند.
سایت ارکین نیوز آماده درج نظر مسئولین شهرستان گمیشان به ویژه رئیس محترم آب و فاضلاب شهری آن شهرستان است.
عکس ها ارسالی از کاربران سایت ارکین نیوز
IMG_20150725_132641
——
IMG_20150725_132657

  • شهروند - 2015-07-26 در 10:02 ق.ظ

    احتمالا عزیزان مسئول یادشان رفته که در رسانه ملی همیشه دارن میگن که ((آب هست ولی کم هست)) صرفه جویی ذر مصرف اب باید سر توحه کار مسئولین بشه نه اینکه اینطوری اب را بفروشند///////////////

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست