• تاریخ: 2016-06-06
  • شناسه خبر: 18326
  • 584 بازدید

عبدالحی آخوندمیرزاعلی:ماه رمضان بهترین فرصت برای آشنایی با امت حضرت محمد(ص) است

ارکین نیوز-امام‌جمعه آق‌قلا بابیان اینکه ماه رمضان، ماه امت محمدی و ماه وحدت و برادری مسلمانان است، اظهار کرد: ماه مبارک رمضان بهترین فرصت است تا با امت حضرت محمد(ص) آشنا شویم و بسیاری از کتب و صحیفه‌ها نیز در این ماه نا ...

ارکین نیوز-امام‌جمعه آق‌قلا بابیان اینکه ماه رمضان، ماه امت محمدی و ماه وحدت و برادری مسلمانان است، اظهار کرد: ماه مبارک رمضان بهترین فرصت است تا با امت حضرت محمد(ص) آشنا شویم و بسیاری از کتب و صحیفه‌ها نیز در این ماه نازل‌شده‌اند.

عبدالحی آخوند میرزاعلی گفت: تمامی احکام فردی و اجتماعی زندگی انسان در قرآن کریم که در شب‌های قدر نازل‌شده است، نوشته‌شده و ما انسان‌ها باید قدر این ماه مبارک را بدانیم و از آن استفاده مطلوبی داشته باشیم.

وی تصریح کرد: باید نسبت به برنامه های تربیتی روزه آگاهی کامل داشته باشیمش و عمیق‌تر از تعلیمات انسانی به آن توجه کنیم تا جسم و جان آدمی از آلودگی و گناه پاک باشد. هر نوع عبادتی که در این ماه برای رضای خدا انجام شود، موردقبول است و حتی پیامبر(ص) می‌فرماید که نفس‌های شما مانند تسبیح است، خواب شما عبادت است و دعاهای شما نیز در این ماه مستجاب می‌شود.

میرزاعلی با اشاره به اینکه اگر با نیت‌های خالص و دل‌های پاک عبادت کنیم، خداوند سختی روزه گرفتن را بر ما آسان می‌کند و توفیق ما نزد خداوند نیز افزایش پیدا می کند.

او خاطرنشان کرد: حضرت محمد(ص) می‌فرمایند که اگر امت من از نعمت و رحمت‌های ماه مبارک رمضان آگاه بودند، امید و آرزو می‌کردند که همه ماه‌های سال ماه رمضان باشد. ما باید همه‌روزه‌ای ماه رمضان را قدر بدانیم و در همه‌شب و روزها باید با خداوند متعال عبادت کنیم/مهر

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست