• تاریخ: ۱۳۹۶-۰۳-۰۶
  • شناسه خبر: 22929
  • 445 بازدید

شورای شهر موفق چگونه شورایی است ؟

ارکین نیوز-در یک نگاه کلی و اجمالی می توان گفت که وجود مولفه های زیر در مکانیسم فعالیت شورای شهربیانگر شادابی و موفقیت آن است. ۱- داشتن برنامه کاری و چشم انداز مشخص برای پیشرفت و آبادانی همه جانبه شهر ۲- داشتن تعامل خوب ...

index

ارکین نیوز-در یک نگاه کلی و اجمالی می توان گفت که وجود مولفه های زیر در مکانیسم فعالیت شورای شهربیانگر شادابی و موفقیت آن است.

۱- داشتن برنامه کاری و چشم انداز مشخص برای پیشرفت و آبادانی همه جانبه شهر

۲- داشتن تعامل خوب و منطقی با مردم ( اصل پاسخگویی ) ، با نهادها و ادارات دولتی ، با نماینده محترم مجلس ، با نخبگان و افراد صاحب نفوذ شهر، با شهردار و مجموعه شهرداری و داشتن تعامل درون شورایی ( همدلی اعضا با هم ).

۳- تقسیم وظایف بین اعضای محترم شورا

۴ – برخورداری شورا از یک مدیر خوش فکر ، شجاع ، مردم دار ، متواضع و پیگیر که می کوشد ضمن تقویت روح همدلی میان اعضا شورا ، با روحیه جهادی و پشتکار فراوان از حقوق شهروندان دفاع نموده و با صلابت و صراحت در جهت تحقق برنامه کاری شورا تلاش نماید .

۵ – پیگیری مستمر مصوبات و برنامه ها توسط رئیس شورا .

حال اگر می خواهید بدانید که شورای شهر شما تا چه میزان این اصول را رعایت می کند ، لطفا از طریق مراجعه به دفتر شورا و یا سوال از سخنگوی شورا ( رئیس شورا ) و سایر اعضا از این امر بسیار مهم و حیاتی مطلع شوید و در جهت کمک به شهر تان بکوشید

منبع : http//:www.alkasir26.blogfa.com

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست

کد امنیتی *