• تاریخ: 2015-10-15
  • شناسه خبر: 9430
  • 1,578 بازدید

تجمع مربیان پیش دبستانی مقابل استانداری/ آق قلایی ها هم اعتراض داشتند

ارکین نیوز – مربیان گلستانی نسبت به وضعیت پیش آمده از سوی آموزش و پرورش در اعتراض به استخدام گزینشی حق التدریسی معلمان ابتدایی در استان جلوی استانداری گلستان تجمع اعتراضی برگزار کردند. به گزارش ارکین نیوز و به نقل ...

ارکین نیوز – مربیان گلستانی نسبت به وضعیت پیش آمده از سوی آموزش و پرورش در اعتراض به استخدام گزینشی حق التدریسی معلمان ابتدایی در استان جلوی استانداری گلستان تجمع اعتراضی برگزار کردند.
به گزارش ارکین نیوز و به نقل از سایت کلاس بیست مربیان پیش دبستانی که از گرگان، آق قلا، علی آباد کتول و گنبد کاووس در مقابل استانداری گلستان تجمع کردند حلقه مفقوده این استخدام را در اداره کل آموزش و پرورش گلستان می دانند، و حل مشکلی که حتی بعد از مراجعه به مجلس نیز تا کنون لاینحل مانده را از این نهاد آموزشی و پرورشی طلب می کنند و خواستار پیگیری هستند.
به گزارش این سایت یک مربی از آق قلا نیز با ابراز نارضایتی از وضعیت مربیان پیش دبستانی در این شهر گفت: با توجه به نیروهای زیاد و با سابقه در این شهر استان تصمیم گرفته ازمربیان گرگانی در شهر ما استفاده کند، آیا این درست است که مربی بومی در شهری که دوزبانه نیز هست از مربیان غیر بومی و بدون سابقه استفاده شود.

وی رشته مرتبط را سوهان روح مربیان می داند و می گوید: دیگر نمی دانیم چه کنیم اگر اعلام می شد که آموزش ابتدایی تنها مدرک استخدامی در آموزش و پرورش برای ماست در این چند سال با وجود داشتند لیسانس همین رشته را می خواندیم.

این مربی شهرستان آق قلا افزود: امروز تازه فارغ التحصیل شده آموزش ابتدایی، کسانی که هنوز مهر مدرکشان خشک نشده بدون داشتن حتی یک ساعت سابقه کار و تنها بر اساس رابطه جذب شوند اما مربیان با بیش از ده سال سابقه کار باید بروند پی کار دیگر.
گفتنی است امروز پنج شنبه در حالی باید شاهد سومین تجمع در هفته های اخیر در استان گلستان باشیم که وزیر آموزش و پروش الویت کاری خود را برای استخدام مربیان پیش دبستانی و رفع مشکلات آنها بیان می کند حالا باید منتظر ماند و مشاهده کرد تا مسؤلان برای حل مشکلات این قشر زحمتکش این بار چه وعده هایی خواهند داد؟

—–

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست