• تاریخ: 2015-08-09
  • شناسه خبر: 6972
  • 573 بازدید

استقبال از روز خبرنگار با یک سوال

ارکین نیوز – رشید نافعی :روز خبر نگار بود . در این ایام بر طبق رسم عادت سالانه این مواقع مراسماتی جهت پاسداشت خبرنگاران پر تلاش برگزار میگردد و ما نیز این شان توچهات را ارج می نهیم. توفیق دیدار با عده ای از دوستان ...

ارکین نیوز – رشید نافعی :روز خبر نگار بود . در این ایام بر طبق رسم عادت سالانه این مواقع مراسماتی جهت پاسداشت خبرنگاران پر تلاش برگزار میگردد و ما نیز این شان توچهات را ارج می نهیم.
توفیق دیدار با عده ای از دوستان خبرنگار یار گردید و باب مفاهمه ای و گفتگویی با آن عزیزان راه پر سنگلاخ و شیشه ای اطلاع رسانی و آگاهی بخشی توسط نگارنده این قلم باز شد.
به یمن این روزها از صاحبان اصلی این شان و مرتبت از خبرنگاران و قلم بدستان عزیزم سوال میکنم چرا دوستانی که دنبال کسب جایگاهی از جمله کاندیداتوری یا به هر عنوانی هستند به جای اینکه بیایند به ابزار دوات و قلم زیبایی اندیشه و تفکر خودشان را به تصویر بکشند و مطالبی بر اساس تفکر و اندیشه شان بنگارند بیشتر دنبال پیام آگهی تبریک و تسلیت به ضمیه عکسشان هستند؟
امید است شفافیت قلم ، قلم بدستان عزیز در این زمینه بکار آید تا ابهام افکار عمومی در این مورد که فکر یک کاندیدای مجلس مهم است یا عکس ان شخص در کنار پیام و تیزر تبلیغاتی؟/

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست