• تاریخ: 2016-01-22
  • شناسه خبر: 13642
  • 1,040 بازدید

آیا انجمن صنفی فرهنگیان آق قلا سیاسی می شود؟

ارکین نیوز – علی : جمعی از معلمین شهر آق قلا طی یک هفته دومین جلسه خود را با هدف تشکیل انجمن صنفی و با نگاه حضور فعال تر در پروسه انتخابات برگزار کردند. یکشنبه همین هفته بود که حدود۷۰الی۸۰نفرازفرهنگیان آق قلا در من ...

ارکین نیوز – علی : جمعی از معلمین شهر آق قلا طی یک هفته دومین جلسه خود را با هدف تشکیل انجمن صنفی و با نگاه حضور فعال تر در پروسه انتخابات برگزار کردند.

یکشنبه همین هفته بود که حدود۷۰الی۸۰نفرازفرهنگیان آق قلا در منزل حاج آق محمد شریفی جمع شدند و مسائل و مشکلات صنفی خود را مطرح کردند اما بخش مهمی ازبحث هاشان نحوه کمک وحضورمثبت درتحولات منطقه منجمله کمک به ماصلاحات توپاری در بحث انتخابات بود .

گفته می شود در این جلسه حتی ۶نفر بعنوان نمایندگان تشکل آقایان حاج اق محمدشریفی.حاج صفرعلی اونق.عبدالجبارارازلی.حسن پقه.قربانگلدی صحنه و اراز محمدکاظمی به گروه ماصلاحات توپاری انتخاب شدند.

دومین جلسه این گروه نیز در چند روز گذشته (شب ۴شنبه ) در منزل جبار ارازلی در محله الیاس آباد با حضور افراد جدید برگزار گردید.

اینکه این تشکل به صورت خودجوش و مردمی و در راستای مطالبات فرهنگیان تشکیل شده حرفی نیست ولی بایستی گفت آنچه که می تواند به این تشکل صنفی آسیب برساند نشست ها و کارههای انتخاباتی است که می تواند این گروه را به چالش بکشاند…

بدیهی است که در این صورت دانش آموزان و فرهنگیان بیشترین آسیب را دیده و می بینند که انشاا… چنین نخواهد بود…

در آینده از این گروه صنفی بیشتر خواهید شنید…

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست