• تاریخ: 2015-02-01
  • شناسه خبر: 1237
  • 2,113 بازدید

۳ سال حبس برای شکارچیان غیرمجاز بندرترکمن

ارکین نیوز – رییس اداره محیط زیست بندرترکمن از دستگیری ۲ گروه شکارچیان غیرمجاز در سواحل خلیج گرگان خبر داد. به گزارش آوای ترکمن،در پی انجام گشت مشترک مامورین حفاظت محیط زیست با پرسنل مرزبانی پاسگاه مرزی آشوراده در ...

dastgiri shekarchi gheyr mojaz 1
ارکین نیوز – رییس اداره محیط زیست بندرترکمن از دستگیری ۲ گروه شکارچیان غیرمجاز در سواحل خلیج گرگان خبر داد.

به گزارش آوای ترکمن،در پی انجام گشت مشترک مامورین حفاظت محیط زیست با پرسنل مرزبانی پاسگاه مرزی آشوراده در حاشیه بندرترکمن و حوزه آشوراده واقع در سواحل خلیج گرگان،موفق به دستگیری ۴ نفر شکارچی غیر مجاز در قالب ۲ گروه شدند.

وی افزود: از متخلفان دستگیر شده تعداد ۱۳ قطعه از انواع پرندگان عادی و نیز حمایت شده از قبیل قو،فلامینگو و نیز انواع مرغابی ها کشف و ضبط شد.

بیانی ادامه داد:همچنین تعداد ۴ قبضه سلاح شکاری و تعداد ۴۱ قطعه فشنگ کشف و ضبط شد و متخلفان برای تشکیل پرونده به محاکم قضایی معرفی شدند . وی تصریح کرد:همچنین مبلغ ۲۸ میلیون ریال بابت ضرر و زیان وارده به محیط زیست توسط متخلفان به حساب دولت واریز می گردد.

بیانی یادآورشد:برای متخلفان و شکارچیان غیر مجاز در پناه گاه های حیات وحش که از مناطق شکار مطلقا ممنوع بهر ه برداری می کنند،قانونگذار علاوه بر جریمه های چند میلیونی تا سه سال حبس نیز پیش بینی کرده است.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست