• تاریخ: 2018-01-25
  • شناسه خبر: 25225
  • 529 بازدید

یادواره شهدای روستای سقر یلقی شهرستان آق قلا برگزار شد

ارکین نیوز-شامگاه روز سه شنبه سوم بهمن ماه، یادواره شهدای روستای سقر یلقی با حضور”امانگلدی ضمیر” فرماندار،”سرهنگ زرگری”فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه،”اسمعیل آرخی” بخشدار مرکزی،ائمه جم ...

ارکین نیوز-شامگاه روز سه شنبه سوم بهمن ماه، یادواره شهدای روستای سقر یلقی با حضور”امانگلدی ضمیر” فرماندار،”سرهنگ زرگری”فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه،”اسمعیل آرخی” بخشدار مرکزی،ائمه جمعه و جماعات، علماء و روحانیون منطقه و اقشار مختلف مردم برگزار شد.

“امانگلدی ضمیر” در حاشیه این مراسم در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی شهرستان اظهار داشت: شهداء از بهترین سرمایه خویش که جان است برای تامین آرامش و آسایش و امنیت کشور اسلامی ایران گذشتند و ما امروز وظیفه داریم علاوه بر باشکوه برگزار کردن این یادواره در جهت اهداف انقلاب و شهدا با تلاشی مضاعف حرکت کنیم.

فرماندار شهرستان آق قلا در ادامه سخنان افزود: دشمنان اسلام با ایجاد جنگ نرم قصد براندازی انقلاب اسلامی را در ذهن دارند و اینگونه یادواره های شهدا در راستای مقابله با تهدیدات دشمن و آگاه سازی نسل جدید است. باید نسل جدید را با فداکاری های شهدای دوران دفاع مقدس آشنا کنیم و این نسل باید منش و اخلاق آنها را الگوی خود قرار دهد.

این مقام مسئول در شهرستان آق قلا بیان داشت: یادواره های شهداء یادآور تعهدی است که مسئولان باید نسبت به مسئولیت خود در قبال پیام خون شهیدان که همانا حفظ ارزش های انقلاب بخصوص خدمت به مردم داشته باشند،است.

“ضمیر” شهداء را الگوی نسل‌های آینده معرفی کرد و تصریح کرد: برگزاری یادواره شهداء موجب بیمه شدن جوانان نسل حاضر و آیندگان می شود. امروز برگزاری یادواره‌ها در جای جای این میهن اسلامی نهادینه شده است و برگزاری یادواره‌های شهدا اعلان فرهنگ شهادت و انتقال عملکرد شهدا به نسل‌های امروز و آینده است.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست