• تاریخ: 2015-03-11
  • شناسه خبر: 2323
  • 725 بازدید

۱۴ دهستان گلستان شامل استفاده از مزایای مناطق مرزی هستند

ارکین نیوز-مدیرکل دفتر سیاسی و انتخابات استانداری گلستان گفت: بر اساس آخرین ابلاغ وزارت کشور ۱۴ دهستان این استان از مزایای مناطق مرزی برخوردار هستند. سیدعلی میرباقری روز سه شنبه گفت: دهستان مزرعه شمالی از توابع بخش وشمگی ...

81536822-6327753
ارکین نیوز-مدیرکل دفتر سیاسی و انتخابات استانداری گلستان گفت: بر اساس آخرین ابلاغ وزارت کشور ۱۴ دهستان این استان از مزایای مناطق مرزی برخوردار هستند.

سیدعلی میرباقری روز سه شنبه گفت: دهستان مزرعه شمالی از توابع بخش وشمگیر آق قلا، دهستان های انزان غربی و شرقی بخش مرکزی و نیز لیوان و بنفشه تپه بخش نوکنده بندرگز، دهستان های قره سو غربی و جعفربای جنوبی بندرترکمن از جمله دهستان های مرزی گلستان هستند.

وی گفت: دهستان های جعفربای شرقی و غربی و نفتلیجه گمیشان، دهستان های کرند و اترک بخش داشلی برون گنبدکاووس و دهستان های مراوه تپه و پالیزان بخش مرکزی مراوه تپه از دیگر مناطق مشمول مزایای مناطق مرزی هستند.

میرباقری درخصوص مزایای مناطق مرزی، اضافه کرد: بر اساس قانون دهستان های مرزی و محروم و نیز کارکنان دولتی شاغل در این مناطق مشمول برخی حقوق، مزایا و حمایت های دولتی می شوند که لازم است هر یک از دستگاه های اجرایی نسبت به اجرا و رعایت این قوانین درحوزه فعالیت خود اقدام کنند.

به گزارش ایرنا بر اساس قانون مدیریت خدمات کشوری به کارمندان شاغل در مناطق مرزی فوق العاده و مزایایی تعلق می گیرد.

استان گلستان با حدود یک میلیون و ۸۵۰ هزار نفر جمعیت در سطح ۱۴ شهرستان است که از این تعداد شش مورد با کشور ترکمنستان مرز مشترک دارند.

گلستان دارای ۲۹ شهر، ۲۷ بخش، ۶۰ دهستان و حدود یک هزار روستا دارای کد شناسایی است.
ایرنا

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست