• تاریخ: 2019-02-21
  • شناسه خبر: 28209
  • 534 بازدید

۵ میلیارد ریال کلاهبرداری در آق قلا

ارکین نیوز-فرمانده انتظامی آق قلا از کلاهبرداری ۵ میلیارد ریالی در این شهرستان خبر داد. به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از گرگان، سرهنگ مجید زائری فرمانده انتظامی آق قلا گفت: پس از وقوع چند فقره کلا ...

ارکین نیوز-فرمانده انتظامی آق قلا از کلاهبرداری ۵ میلیارد ریالی در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از گرگان، سرهنگ مجید زائری فرمانده انتظامی آق قلا گفت: پس از وقوع چند فقره کلاهبرداری در سطح شهرستان، شناسایی متهمان به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: در این راستا و پس از تحقیقات اولیه پلیس، مشخص شد اعضاء این باند حرفه‌ای از طریق خرید اقلام خوراکی در اینترنت، طعمه‌های خود را از اقصی نقاط کشور به محل‌های مورد نظر که همگی مکان‌هایی ناشناس در نقاط خلوت، می‌کشاندند.

فرمانده انتظامی آق قلا گفت: فروشندگان با حضور در محل‌های تعیین شده و تخلیه اقلام، به همراه متهم اصلی برای تسویه حساب به سطح شهر می‌رفتند.
وی گفت: متهم به بهانه دریافت پول از بانک در فرصتی مناسب متواری و همدستانش نیز اقلام را به مکان دیگری منتقل می‌کردند.

سرهنگ زائری افزود: با اشراف اطلاعاتی پلیس و تحقیقات گسترده پلیسی، سرانجام یکی از اعضاء اصلی این باند شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضائی در عملیاتی غافلگیرانه در مخفیگاهش دستگیر شد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست