• تاریخ: 2016-08-24
  • شناسه خبر: 20118
  • 429 بازدید

۴۰ دختر و پسر در پارتی شبانه در گلستان دستگیر شدند

ارکین نیوز-دستگیری ۴۰ دختر و پسر در پارتی شبانه در گرگان، کشف ۲ هزار لیتر مشروبات الکلی و دستگیری قاتل در کمتر از ۲۴ ساعت از مهم ترین اخبار انتظامی و قضائی در استان گلستان است. به گزارش خبرگزاری تسنیم از گرگان، به نقل از ...

ارکین نیوز-دستگیری ۴۰ دختر و پسر در پارتی شبانه در گرگان، کشف ۲ هزار لیتر مشروبات الکلی و دستگیری قاتل در کمتر از ۲۴ ساعت از مهم ترین اخبار انتظامی و قضائی در استان گلستان است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از گرگان، به نقل از روابط عمومی دادگستری گلستان، حجت الاسلام و المسلمین سید مصطفی حقی دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان گلستان اظهار داشت: ۴۰ دختر و پسر در پارتی شبانه در روستای زیارت گرگان دستگیر شدند.

وی افزود: این افراد به اتهام شرب خمر و رابطه نامشروع بازداشت شدند که تست الکل ۱۶ نفر از آنان مثبت بود.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان گلستان تاکید کرد: اجرای طرح برخورد با ناهنجاری‌های اجتماعی و مصادیق بی‌حجابی در دستور کار دادستانی است.

حقی به خانواده‌ها هم توصیه کرد: مراقب فرزندان خود باشند و بر جمع هایی که در آن شرکت می کنند نظارت بیشتری داشته باشند.

کشف ۲ هزار لیتر مشروبات الکلی در گرگان

دادیار پیشگیری از وقوع جرم دادسرای عمومی و انقلاب گرگان گفت: ۲ هزار لیتر مشروبات الکلی در گرگان کشف و ضبط شد.

وی افزود: این مشروبات در یک کارگاه در یکی از روستاهای حاشیه ی گرگان در حال تولید بود که با اقدامات اطلاعاتی نیروی انتظامی، کشف شد.

مسعود سلیمانی اظهار کرد: در این رابطه یک نفر دستگیر شده است.

به گفته دادیار پیشگیری از وقوع جرم دادسرای عمومی و انقلاب گرگان، رسیدگی به پرونده ی این متخلف در دادسرای مرکز استان آغاز شده است.

در پی اقدامات قضایی و انتظامی، قاتل در کمتر از ۲۴ ساعت خود را تسلیم کرد

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان علی آباد کتول گفت: رسیدگی به پرونده قتلی که ۲۹ تیر در یکی از روستاهای علی آبادکتول روی داد با دستگیری قاتل ، وارد مرحله تازه‌ای شد.

رمضان جمشیدی قادیکلایی اظهار کرد: این فرد به همراه یک نفر یگر در دعوایی که دو روز پیش در یکی از روستاهای علی آبادکتول روی داد با چاقو یک نفر را مجروح کرد.

وی افزود: مجروح پس از انتقال به بیمارستان به علت شدت جراحات درگذشت.

جمشیدی گفت: در پی اقدامات قضایی و انتظامی، قاتل در کمتر از ۲۴ ساعت خود را به مراجع انتظامی معرفی کرد.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان علی آبادکتول افزود: با دستگیری قاتل کار تحقیقات و رسیدگی به پرونده این قتل در شعبه دوم بازپرسی علی آباد کتول آغاز شد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست