• تاریخ: 2019-01-30
  • شناسه خبر: 28040
  • 374 بازدید

۴۰ برنامه شاخص در دهه فجر در اینچه برون برگزار می شود

ارکین نیوز-رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی اینچه برون گفت: ۴۰ برنامه شاخص در دهه فجر در اینچه برون برگزار می شود. ظهر چهارشنبه آخوند چرکزی در نشست خبری چله انقلاب اظهار کرد: عزت و اقتدار خود را در این ۴۰ سال به جهانیان ...

ارکین نیوز-رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی اینچه برون گفت: ۴۰ برنامه شاخص در دهه فجر در اینچه برون برگزار می شود.

ظهر چهارشنبه آخوند چرکزی در نشست خبری چله انقلاب اظهار کرد: عزت و اقتدار خود را در این ۴۰ سال به جهانیان نشان دادیم که از برکات رکن رهبری و حضور مردمی است.

وی افزود: برای تشکیل حکومت اسلامی حاکمیت اسلامی را باید درخواست کرد، اگر مردم سالاری نداشتیم نهضت امام به ثمر نمی رسید.

چرکزی با بیان این که انقلاب برای ما استقلال، آزادی و جمهوری را به ارمغان آورد، گفت: در اینچه برون از چهلمین سالگرد انقلاب استقبال خوبی شد و اولین دبیرخانه ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد انقلاب در اینچه برون با حضور رئیس شورای هماهنگی استان راه اندازی شد.

وی اضافه کرد: اولین کاروان عطر قرآن در استان در اینچه برون شروع به کار است.

چرکزی با بیان این که ۴۰ برنامه شاخص در جشن انقلاب داریم، عنوان کرد که رژه موتوری در ۱۲ بهمن، زنگ انقلاب در تمام مدارس، پیاده روی خانوادگی، جشن انقلاب دانش آموزی در کرند، یادواره شهدای بخش اینچه برون به صورت متمرکز در روستای دوزالوم (مسجد رحمانیه) از جمله برنامه ها است.

وی تأکید کرد: راهپیمایی ۲۲ بهمن مهم ترین برنامه است که در سه نقطه اینچه برون، روستای داشلی برون و کرند برگزار می شود/مهر

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست