• تاریخ: 2015-07-04
  • شناسه خبر: 5660
  • 2,766 بازدید

۱۴ کیلو توده کیست در شکم یک فرد بندر ترکمنی

ارکین نیوز – طی یک عمل جراحی در بیمارستان امام خمینی (ره) ترکمن کیست ۱۴ کیلوگرمی از شکم بیمار ۳۰ ساله خارج شد و باعث نجات وی از مرگ شد . به گزارش خبرگزاری بسیج گلستان ؛دکتر مهدی عباسی صاحبی ” پزشک متخصص وجراح ...

65557581ارکین نیوز – طی یک عمل جراحی در بیمارستان امام خمینی (ره) ترکمن کیست ۱۴ کیلوگرمی از شکم بیمار ۳۰ ساله خارج شد و باعث نجات وی از مرگ شد .

به گزارش خبرگزاری بسیج گلستان ؛دکتر مهدی عباسی صاحبی ” پزشک متخصص وجراح این بیمار ” ضمن اعلام رضایت از وضعیت عمومی و سلامت وی گفت : این بیمار ۳۰ ساله چند روز پیش با شکایت از بیماری غیر مرتبط به پزشک مراجعه نمود که در پی انجام سونوگرافی از ناحیه شکم این بیمار توده کیست مانند بزرگی مشاهده شد که آزمایشهای لازم در این خصوص برای وی انجام شد.

دکتر عباسی صاحبی اضافه کرد : طی عمل جراحی در این مرکز ، توده مزبور بدون هیچ گونه عارضه ی خاصی از شکم بیمار خارج شد طی عمل مشخص شد که توده مذبور منشا تخمدانی داشته و در طی یکسال بزرگ شده است.

وی اظهار داشت: نکته قابل ذکر در این عمل جراحی متوجه نبودن بیمار به وجود این کیست بوده است و این نشان دهنده اهمیت این موضوع است که هم استانی های گلستانی و بخصوص شهروندان محترم باید هرگونه تغییرات جسمی خود بویژه تغییرات ناگهانی و بارز را در بدن جدی بگیرند و بلافاصله برای آزمایش و تشخیص به بیمارستانهای استان و درمانگاه های تخصصی و پزشکان متخصص مراجعه کنند
عکس تزئینی است

  • ناصر توسلی - 2015-07-04 در 11:05 ق.ظ

    ماه رمضان است و مردم هم روزه، حال ما را با این تصویر بهم خورد. امیدوارم سر سفره افطار به ذهنمان نیاید. لطفا این نوع اخبار( ازجمله تصادف و قتل و …) را بدون تصویر بگذارید. تصویرهای خون آلود تصویرهای خوبی نیستند.

  • اس اس - 2015-07-06 در 2:33 ق.ظ

    اقای توسلی فک کنم نظر شما هیچ گونه ربطی ب مطلب نداشت

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست