• تاریخ: ۱۳۹۸-۰۲-۲۱
  • شناسه خبر: 28528
  • 151 بازدید

۱۴۰۰ واحد مسکونی در منطقه مرزی مراوه‌تپه نوسازی و بازسازی می‌شود

ارکین نیوز-رئیس بنیاد مسکن مراوه‌تپه گفت: یک‌ هزار و ۴۰۰ واحد مسکونی در این شهرستان مرزی که در اثر توفان و سیل اخیر دچار خسارت شده نوسازی و بازسازی می‌شود. مرتضی صابری ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در توفان و سی ...

1398011819104422217109624

ارکین نیوز-رئیس بنیاد مسکن مراوه‌تپه گفت: یک‌ هزار و ۴۰۰ واحد مسکونی در این شهرستان مرزی که در اثر توفان و سیل اخیر دچار خسارت شده نوسازی و بازسازی می‌شود.

مرتضی صابری ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در توفان و سیل اخیر یک‌ هزار و ۴۰۰ واحد مسکونی در شهرستان مراوه‌تپه دچار خسارت‌ شد.

وی افزود: از این تعداد ۸۰۰ واحد مسکونی به طور کامل تخریب شده و نیازمند نوسازی است و ۶۰۰ واحد مسکونی دیگر نیز به تعمیرات نیاز دارد.

رئیس بنیاد مسکن مراوه‌تپه بیان کرد: تاکنون ۱۵۰ پرونده احداثی و ۱۰۰ پرونده تعمیری و همچنین ۱۵۰ پرونده معیشتی برای دریافت تسهیلات به بانک‌های عامل معرفی شدند.

وی افزود: تسهیلات احداثی ۴۰ میلیون تومانی به همراه ۱۰ میلیون تومان کمک بلاعوض، تسهیلات تعمیری نوع الف ۱۵میلیون تومان به همراه پنج میلیون تومان کمک بلاعوض و تعمیری نوع ب ۱۰ میلیون تسهیلات با سه میلیون تومان بلاعوض برای خسارت دیدگان در نظر گرفته شده است.

صابری گفت: همچنین تسهیلات معیشتی به مبلغ ۱۵ میلیون تومان با نرخ چهار درصد پرداخت می‌شود. ضمن اینکه به خسارت دیدگان براساس تأیید کارشناسان پنج میلیون تومان کمک هزینه معیشتی به صورت بلاعوض داده می‌شود/تسنیم

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست

کد امنیتی *