• تاریخ: 2015-04-13
  • شناسه خبر: 3176
  • 2,172 بازدید

گودالی بزرگ در مجاورت جاده خواجه نفس بلایی که همه از رفع آن شانه خالی می کنند+ تصاویر

ارکین نیوز-امام جمعه و دهیار خواجه نفس در تماسهای جداگانه با پایگاه خبری ساحل گمیشان خواستار رسیدگی هرچه سریعتر مسئولین به وضعیت گودال کنار جاده سه راهی خواجه نفس شدند. گودالی بزرگ در مجاورت سه راه جاده خواجه نفس ، سالها ...

5chal
ارکین نیوز-امام جمعه و دهیار خواجه نفس در تماسهای جداگانه با پایگاه خبری ساحل گمیشان خواستار رسیدگی هرچه سریعتر مسئولین به وضعیت گودال کنار جاده سه راهی خواجه نفس شدند.

گودالی بزرگ در مجاورت سه راه جاده خواجه نفس ، سالهاست که جان و مال مردم را تهدید می کند و بارها و بارها وسایل نقلیه مختلف اعم از تراکتور، موتور و انواع وسایل نقلیه در آن سقوط کرده اند و موجبان مصدومیت افراد بسیاری را فراهم کرده است حتی یکی از روستاییان می گوید درسالهای خیلی گذشته یک نفر بر اثر سقوط در گودال جان خود را از دست داده است .
2ghal

صبح امروز ، آخوند حنفی امام جمعه خواجه نفس در تماس با دفتر ساحل گمیشان گفت: متاسفانه علی رغم مراجعات متعدد به مسئولین هیچ ارگانی مسئولیت رسیدگی به این وضعیت را قبول نمی کند و اداره راه و ترابری می گوید مسئولیت با بنیاد مسکن است و بنیاد مسکن هم مسئولیت را بر دوش اداره راه و ترابری می داند.

دهیار خواجه نفس نیز در گفتگو با خبرنگار ما گفت: با مراجعات متعدد به اداره بنیاد مسکن قرار شد ما هزینه این کار و همچنین نیروی کار را تامین کنیم و آنها فقط مهندس برایمان بفرستند ولی علی رغم تامین خواسته های آنان بنیاد مسکن هیچگونه همکاری با ما نکرد .

وی افزود متاسفانه بارها و بارها مسئولین را در جریان قرار داده ایم ولی هنوز نتیجه ای نگرفته ایم
ساحل گمیشان

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست