• تاریخ: 2015-02-04
  • شناسه خبر: 1378
  • 674 بازدید

گنبد در منطقه آزاد تجاری قرار ندارد

ارکین نیوز-دیدار مردمی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه و مسئولین ادارات شهرستان گنبدکاووس در مسجد عسکریه گنبد برگزار شد. فرماندار ویژه گنبدکاووس در این دیدار در مورد تابلوهای مسیر مشهد به گنبد و نیز گرگان به آزادشهر که ...

1231

ارکین نیوز-دیدار مردمی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه و مسئولین ادارات شهرستان گنبدکاووس در مسجد عسکریه گنبد برگزار شد.

فرماندار ویژه گنبدکاووس در این دیدار در مورد تابلوهای مسیر مشهد به گنبد و نیز گرگان به آزادشهر که در آنها نامی از گنبد دیده نمیشود گفت: مقررات اداره راه یک استاندارد هایی دارد و یک مسیر را بعنوان مسیر اصلی طراحی میکنند و شناسنامه دار میشوند و لذا تابلوها هم استاندارد بین المللی هستند.
محمد حمیدی با عنوان این مطلب افزود: با این وجود در حال پیگیری هستیم تا تابلوهای گنبد هم در این مسیر قرار داده شود.
وی همچنین در ادامه اذعان کرد: زمانی که فرمانداری ویژه تاسیس میشود حدود هفت اداره شهرستان به معاونت مدیر کل تغییر میابد و ما در حال حاضر پیگیری های لازم را انجام میدهیم و چون دولت در جهت کاهش هزینه ها ، کارمندان خودرا کمتر کرده و لذا این موضوع کمی با مشکل مواجه شده است.
گنبد در منطقه آزاد تجاری قرار ندارد
حمیدی همچنین در مورد منطقه آزاد شدن گنبد نیز گفت: در سفر رئیس جمهور این امر مصوب شد و کارهای جانمایی استانی هم انجام گرفته و به هیئت دولت ارسال شده است و پس از آن نیز برای تصویب به مجلس می رود.
وی ادامه داد: اما آنچیزی که مشخص است شهر گنبد در منطقه آزاد تجاری قرار ندارد.
فرماندار ویژه گنبد بیان کرد: البته اسم آن منطقه تجاری مطرح شده در حالی که اسم آن اقتصادی،صنعتی،تجاری است، یعنی غیر از تجاری کارهای دیگری هم انجام میشود که اقتصادی ، صنعتی بحث احداث کارخانه ها،مواد معدنی، تبدیل سنگ های قیمتی به ویژه سنگ هایی که از قزاقستان و کشورهای آسیا میانه به ایران منتقل می شود است و در این کارخانجات به سنگ های ساختمانی تبدیل میشود.
محمد حمیدی افزود: اگر این اتفاق بیفتد ارزش آن خیلی بیشتر از صرفا منطقه آزاد تجاری است،چراکه تمامی نیروی کاری که در این کارخانه جات مورد استفاده قرار می گیرد باید از استان گلستان باشد. قابوسنامه

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست