• تاریخ: 2019-03-10
  • شناسه خبر: 28303
  • 357 بازدید

گلستان رتبه نخست واگذاری اسناد علوی در کشور را دارد

ارکین نیوز- استاندار گلستان گفت که این استان رتبه نخست واگذاری اسناد املاک علوی را در کشور دارد. سیدمناف هاشمی روز یکشنبه در همایش واگذاری هشتاد هزارمین املاک علوی عنوان کرد؛ در چند سال اخیر بیش از ۸۰ هزار فقره اسناد امل ...

ارکین نیوز- استاندار گلستان گفت که این استان رتبه نخست واگذاری اسناد املاک علوی را در کشور دارد.

سیدمناف هاشمی روز یکشنبه در همایش واگذاری هشتاد هزارمین املاک علوی عنوان کرد؛ در چند سال اخیر بیش از ۸۰ هزار فقره اسناد املاک علوی در کشور واگذار شده که ۳۹ هزار و ۵۰۰ فقره آن در استان گلستان بوده است.

وی عنوان کرد: در مدت ۱۸ ماه که مسوولیت این استان را دارم، رییس بنیاد مستضعفان چهار سفر کاری به این استان داشتند و امروز نیز در همین ارتباط ۳ هزار فقره سند به مردم منطقه مراوه تپه اهدا شد.

وی تصریح کرد: بنیاد مسضعفان برنامه ‌های خوبی را در استان گلستان اجرا کرده و ثمرات مفیدی داشته است.

به گزارش ایرنا مراسم اهدای هشتاد هزارمین سند املاک علوی در ساختمان بنیاد مستضعفان و با حضور حجت‌الاسلام محمدی گلپایگانی رئیس دفتر مقام معظم رهبری، محمد سعیدی کیا رئیس بنیاد مستضعفان، احمد تویسرکانی رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، برخی ائمه جمعه و استانداران و نمایندگان مجلس و رئیس بنیاد علوی امروز یکشنبه برگزار شد.

به گفته محمد سعیدی کیا رییس بنیاد مستضعفان تاکنون ۸۰ هزار فقره سند مالکیت اراضی کشاورزی، باغی و مسکونی به مردم مناطق مختلف و عمدتا محروم کشور از جمله در استان گلستان اهدا شده است/ایرنا

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست