• تاریخ: 2018-05-12
  • شناسه خبر: 26131
  • 185 بازدید

گزارش مردمی از آق قلا؛ هیچ وقت از منافع کشورمان عقب نشینی نمی کنیم

ارکین نیوز-تاریخ کهن و غنی کشورمان نشان داده است که هر وقت ما از سوی دشمنان مورد تهدید قرار می گیریم ملت ایران کاملا متحد و منسجم بوده و یکپارچه در برابر تهدیدات خارجی ایستاده و از این پس هم خواهد ایستاد. تاریخ کهن و غنی ...

ارکین نیوز-تاریخ کهن و غنی کشورمان نشان داده است که هر وقت ما از سوی دشمنان مورد تهدید قرار می گیریم ملت ایران کاملا متحد و منسجم بوده و یکپارچه در برابر تهدیدات خارجی ایستاده و از این پس هم خواهد ایستاد.

تاریخ کهن و غنی کشورمان نشان داده است که هر وقت ما از سوی دشمنان مورد تهدید قرار می گیریم ملت ایران کاملا متحد و منسجم بوده و یکپارچه در برابر تهدیدات خارجی ایستاده و از این پس هم خواهد ایستاد.

به همین جهت به میان مردم رفتیم و نظرشان را در مورد تصمیم ترامپ رئیس جمهور آمریکا مبنی بر خارج شدن از توافق هسته ای یا برجام جویا شویم.

قرنجیک یکی از شهروندان آق قلایی در این باره گفت : تصمیم ترامپ این را نشان میدهد که در مقابل اقتدار مردم ما ضعیف است و بعد از اینکه دید ما به او باج نمی دهیم این تصمیم را گرفت کمااینکه تا به الان مشاهده کردیم و عمل کردیم به هیچ عنوان از منافع کشورمان عقب نشینی نمی کنیم و ان شاءالله تا آخر پشتیبان دولتمان و رهبرمان هستیم.

خوشتربیت از دیگر شهروندان آق قلایی است که در این باره گفت : همانظور که خودتان میدانید کشور ما هیچ موقع به آمریکا احتیاجی نداشته و از این به بعد نیز احتیاج پیدا نخواهد کرد. اگر ما شعار سال رهبری که “حمایت از کالای ایرانی” است را نصب العین قرار دهیم اقتصاد ما رو به پیشرفت خواهد بود.

نظری در این باره به خبرنگار ما گفت: کشور ما از آغاز انقلاب اسلامی مرهون خون شهدا و ایستادگی ملت شریف ایران است و تا کنون وابسته و وام دار کشورهای خارجی نبوده ایم و طبیعتا خروج آمریکا از برجام هم هیچ تاثیری بر مردم ما نخواهد گذاشت.

یکی دیگر از شهروندان آق قلایی درباره خروج آمریکا از برجام گفت : از زمانی که برجام منعقد شده است آمریکا هیچ حرکت مثبتی برای برجا ماندن این توافق نکرده بود و بدعهدی های این کشور بر همگان مشخص شده است و خروج آمریکا از برجام هیچ تفاوتی برای ما نمی کند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست