• تاریخ: 2016-06-15
  • شناسه خبر: 18571
  • 469 بازدید

کشف کالای قاچاق درآق قلا/ دستگیری سارق لاستیک خودروها درگرگان

ارکین نیوز-فرمانده انتظامی آق‌قلا از کشف کالای قاچاق به ارزش یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون ریال در این شهرستان خبر داد. سرهنگ علی امیریان گفت: در اجرای طرح تامین نظم و امنیت در ماه مبارک رمضان و برخورد با عرضه کنندگان کالای قا ...

ارکین نیوز-فرمانده انتظامی آق‌قلا از کشف کالای قاچاق به ارزش یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون ریال در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ علی امیریان گفت: در اجرای طرح تامین نظم و امنیت در ماه مبارک رمضان و برخورد با عرضه کنندگان کالای قاچاق، ماموران در بازرسی از سه واحد صنفی موفق به کشف لوازم خانگی قاچاق به ارزش بیش از یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون ریال شدند.

وی با اشاره به دستگیری سه نفر در این رابطه افزود: این افراد پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.

فرمانده انتظامی آق‌قلا همچنین از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک، موضوع را از طریق شماره تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

* دستگیری سارق لاستیک‌ خودروها در گرگان با ۲۷ سرقت
فرمانده انتظامی گرگان از دستگیری سارق لاستیک خودروهای سبک با ۲۷ فقره سرقت در این شهرستان خبر داد و گفت: سارق با شناسایی خانه‌هایی که فاقد دوربین مداربسته بودند و درب پارکینگ آنها حفاظت فیزیکی لازم را نداشته ،اقدام به سرقت می‌کرده است.

سرهنگ رضا عسکری در مورد این سرقت ها افزود: در پی وقوع سرقت‌های متعدد چرخ های خودرو در پارکینگ های منازل مسکونی شهر گرگان، موضوع با تشکیل تیمی ویژه در دستور کار ماموران پایگاه آگاهی قرار گرفت.

وی اضافه کرد: ماموران با تحقیقات میدانی و انجام گشت‌های محسوس و نامحسوس و بهره‌مندی از دوربین پارکینگ های منازل مسکونی موفق به شناسایی سارقی با هویت مشخص شده و محل اختفا و رفت و آمدهای وی تحت کنترل قرار گرفت و در یک عملیات پلیسی وارد مخفیگاه متهم شده و وی را دستگیر کردند.

سرهنگ عسکری با بیان این که متهم از سارقان سابقه‌دار است، گفت: وی با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد.

فرمانده انتظامی گرگان همچنین از مردم خواست که در صورت خروج از منزل در پارکینگ خود را محکم بسته و قفل کنند و در صورت مشاهده افراد مشکوک ،مراتب را به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ یا نزدیکترین یگان انتظامی اطلاع دهند/فرماندهی انتظامی گلستان

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست