• تاریخ: 2015-02-07
  • شناسه خبر: 1442
  • 574 بازدید

کشف بیش از ۲۰۰۰ کیلوگرم آرد قاچاق در بندرترکمن

ارکین نیوز-سرهنگ علوی افزود: در اجرای طرح، ماموران انتظامی شهرستان در گشت زنی های مداوم و هدفمند موفق شدند در این مدت دو هزار و ۴۰ کیلوگرم آرد قاچاق را کشف و ضبط کنند. سرهنگ حسین علوی در نشست با رسانه های استان، گفت: در ...

2411_thumbs
ارکین نیوز-سرهنگ علوی افزود: در اجرای طرح، ماموران انتظامی شهرستان در گشت زنی های مداوم و هدفمند موفق شدند در این مدت دو هزار و ۴۰ کیلوگرم آرد قاچاق را کشف و ضبط کنند.
سرهنگ حسین علوی در نشست با رسانه های استان، گفت: در راستای افزایش سطح امنیت و برخورد با انواع متخفان و مجرمان، طرح ارتقا امنیت اجتماعی در ۱۰ روز گذشته در دستور کار ماموران انتظامی شهرستان بندرترکمن قرار گرفته است.

سرهنگ علوی افزود: در اجرای طرح، ماموران انتظامی شهرستان در گشت زنی های مداوم و هدفمند موفق شدند در این مدت دو هزار و ۴۰ کیلوگرم آرد قاچاق را کشف و ضبط کنند.

وی تصریح کرد: در این راستا یک نفر دستگیر و برای گذراندن مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد.

وی به بخش دیگری از موفقیت های ماموران نیروی انتظامی شهرستان در اجرای این طرح اشاره و اظهار کرد: کشف دو فقره سرقت احشام و دستگیری یک سارق، کشف یک فقره سرقت مغازه و دستگیری یک سارق، یک فقره شناسایی و دستگیری سارق زیورآلات کودکان در معابر عمومی و یک فقره دستگیری سارق هنگام سرقت از موفقیت های ماموران در این مدت بوده است.

فرمانده انتظامی شهرستان بندرترکمن بیان کرد: در این طرح، برخورد با توزیع کنندگان قلیان در قهوه خانه ها و مکان های عمومی نیز در دستور کار قرار گرفت که در این راستا یک واحد صنفی قهوه خانه پلمب شد.

سرهنگ علوی در پایان اظهار کرد: تمامی متهمان دستگیر شده برای گذراندن مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شده اند./مهر

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست