• تاریخ: 2020-05-20
  • شناسه خبر: 29751
  • 318 بازدید

کریمی: تلاش برای از سرگیری مبادلات تجاری با کشور ترکمنستان

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری گلستان گفت: برای از سرگیری مبادلات تجاری با کشور ترکمنستان تلاش می کنیم. ابراهیم کریمی با اشاره به اجرای عملیات تونل ضدعفونی در مرز گلستان گفت: منتظر توافق با کشور ترکمنستان برای از س ...

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری گلستان گفت: برای از سرگیری مبادلات تجاری با کشور ترکمنستان تلاش می کنیم.

ابراهیم کریمی با اشاره به اجرای عملیات تونل ضدعفونی در مرز گلستان گفت: منتظر توافق با کشور ترکمنستان برای از سرگیری مبادلات تجاری هستیم.

وی در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان گرگان اظهار کرد: در تلاش هستیم که بررسی مشکلات واحدهای صنعتی، تولیدی و خدماتی در شهرستان ها تسریع شود.

معاون استاندار ی گلستان تصریح کرد:بررسی وضعیت بنگاه های اقتصادی در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید در شهرستان ها مورد استقبال فرمانداران نیز قرار گرفته است.

کربمی یادآور شد: ۱۰ طرح مورد بررسی قرار گرفت که هشت مورد از مشکلات واحدهای صنعتی، کشاورزی و گردشگری برطرف شد ه است .

وی گفت: با همراهی خوبی که بانک های استان داشتند مشکلات این بنگاه های اقتصادی مورد بررسی قرار گرفت و دو طرح نیز با تامین منابع امیدواریم در ماه های آینده به بهره برداری برسد.

کریمی درپایان خاطرنشان کرد: واحدهای تولیدی در تامین منابع مالی دغدغه دارند و از سویی دیگر کشور با مشکلات تحریم و کرونا رو به رو است و این امر منجر به آن شده است.
“گلستان آنلاین”