• تاریخ: 2019-12-18
  • شناسه خبر: 29360
  • 239 بازدید

پی کنی ۹۳ درصد از واحدهای مسکونی سیلزدگان انجام شد

ارکین نیوز-استاندار گلستان با اشاره به رروند بازسازی مناطق آسیب دیده از سیل در استان اظهار کرد: ۷۷۰۷ واحد در گلستان نیازمند بازسازی بودند که تا کنون پی کنی ۹۳ درصد از این واحدها یعنی ۷۱۶۶ واحد پایان یافته است. به گزارش پ ...

ارکین نیوز-استاندار گلستان با اشاره به رروند بازسازی مناطق آسیب دیده از سیل در استان اظهار کرد: ۷۷۰۷ واحد در گلستان نیازمند بازسازی بودند که تا کنون پی کنی ۹۳ درصد از این واحدها یعنی ۷۱۶۶ واحد پایان یافته است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان دکتر هادی حق شناس شامگاه سه شنبه ۲۶ آذر در گفتگو با برنامه پیگیری شبکه سراسری خبر تصریح کرد : تاکنون فنداسیون ۶۱۵۲ واحد اجرا شده و سقف ۳۴۸۱ واحد نیز اجرایی شده است.
وی افزود: تلاش داریم برای ۷ درصد باقی مانده از روند بازسازی هرچه سریعتر پروانه ساختمانی صادر شود .
استاندار گلستان با اشاره به کمک های نهاد های مختلف در روند بازسازی واحد های مسکونی سیلزدگان , گفت : تا کنون ۴۴ هزار تن سیمان رایگان از سوی بنیاد مستضعفان برای بازسازی اختصاص یافته است و امیدواریم با همکاری همه دستگاه های اجرایی روند بازسازی پایان یابد.
دکتر حق شناس خاطر نشان کرد: بانک هرچه سریعتر نسبت به انعقاد قرارداد با متقاضیان باقی مانده اقدامات کنند تا روند بازسازی تسریع شود.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست