• تاریخ: 2015-10-13
  • شناسه خبر: 9362
  • 664 بازدید

پیکر منتسب به فرماندار بندرترکمن متعلق به حاجیه گمیشانی بود

ارکین نیوز – فرماندار گمیشان از شناسایی پیکر حاجیه جانباخته منا بانو کیک کر خبر داد.gfhfhfh امانگلدی ضمیر فرماندار گمیشان در گفتگو با خبرنگار ما گفت: طبق اعلام رسانه ها قرار براین بودگه پیکر مرحومه نازقلیچی فرماندا ...

ارکین نیوز – فرماندار گمیشان از شناسایی پیکر حاجیه جانباخته منا بانو کیک کر خبر داد.gfhfhfh

امانگلدی ضمیر فرماندار گمیشان در گفتگو با خبرنگار ما گفت: طبق اعلام رسانه ها قرار براین بودگه پیکر مرحومه نازقلیچی فرماندار فقید شهرستان ترکمن همراه با هفت پیکری که امروز عصر وارد گلستان می شود فرستاده شود ولی خانواده نازقلیچی پیکر منتسب به ایشان را شناسایی نکردند .

وی ادامه داد با هماهنگی هایی که با خانواده کیک کر انجام شد ، آنها در پزشکی قانونی حضور یافتند و ییکر ایشان را شناسایی کردند و مشخص گردید پیکر منتسب به فرماندار گمیشان متعلق این بانو بوده است .

لازم به ذکر است مراسم تشییع حاجیه کیک کر قرار بود ۱۴ مهرماه با حضور استاندار گلستان برگزار شود که به علت شناسایی نشدن پیکر ایشان توسط خانواده ، پیکری که منتسب به وی بود به پزشکی قانونی برگشت داده شده بود.

فرماندار گمیشان در پایان ضمن دعوت از عموم مردم جهت شرکت در مراسم تشییع وی گفت: مراسم تشییع و خواندن نماز بر پیکر حاجیه جانباخته فردا ۱۰ صبح در زادگاهش ، روستای بصیر آباد سیمین شهر برگزار می شود.
ساحل گمیشان

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست