• تاریخ: 2016-06-09
  • شناسه خبر: 18419
  • 345 بازدید

پیش بینی وزش باد ملایم وهوای صاف در گلستان

ارکین نیوز- رییس گروه پیش بینی و صدور پیش آگاهی های جوی هواشناسی گلستان گفت: آسمان استان در روز جمعه با کاهش ابر و وزش باد ملایم، صاف و آفتابی خواهد بود. به گزارش ایرنا وزش باد و بارش باران شب گذشته هوای مناطق مختلف استا ...

ارکین نیوز- رییس گروه پیش بینی و صدور پیش آگاهی های جوی هواشناسی گلستان گفت: آسمان استان در روز جمعه با کاهش ابر و وزش باد ملایم، صاف و آفتابی خواهد بود.

به گزارش ایرنا وزش باد و بارش باران شب گذشته هوای مناطق مختلف استان را در روز پنجشنبه مطبوع کرد.

محمود محمدقلی پور ظهر پنجشنبه در نمابری به ایرنا اعلام کرد: آسمان گلستان فردا صاف تا نیمه ابری بوده که با افزایش نسبی دما و وزش باد شدید همراهی می شود.

وی بیان کرد: این وضعیت جوی برای همه مناطق استان گلستان تا پایان روز جمعه ادامه دارد و از روز شنبه با تقویت سامانه کم فشار، رگبار پراکنده همراه با وزش باد و آسمانی نیمه ابری تا ابری پیش بینی می شود.

رییس گروه پیش بینی و صدور پیش آگاهی های جوی هواشناسی گلستان افزود: با وجود آرامش نسبی هوا ، دریای خزر در روز جمعه مواج خواهد بود.
محمدقلی پور در خصوص هوای مناطق سخت گذر استان نیز گفت: براساس الگوهای پیش یابی، در محدوده گردنه خوش ییلاق واقع در شرق استان وضعیت جوی همراه با کاهش ابر و وزش ملایم باد پیش بینی می شود.

به گفته وی هوای روز جمعه این منطقه صاف تا نیمه ابری در بعد از ظهر با افزایش ابر و احتمال رگبار پراکنده و وزش شدید باد در شب پیش بینی شده است.

وی به دمای کنونی گرگان نیز اشاره کرد و گفت: دمای هوای مرکز استان هم اینک ۳۰ درجه سانتیگراد بوده و سرعت باد سه متر بر ثانیه می باشد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست