• تاریخ: 2016-01-03
  • شناسه خبر: 12729
  • 603 بازدید

پیام فرهاد توماج در آستانه یکصدمین روز فاجعه منا

ارکین نیوز – فرهاد توماج یکی از نامزدهای انتخاباتی مجلس دهم در حوزه گرگان و آق قلا در سالروز یکصدمین روز فاجعه منا پیامی به شرح ذیل صادر کرد : بسم الله الرحمن الرحیم در آستانه صدمین روز فاجعه منا و شهادت چهل و نه ه ...

ارکین نیوز – فرهاد توماج یکی از نامزدهای انتخاباتی مجلس دهم در حوزه گرگان و آق قلا در سالروز یکصدمین روز فاجعه منا پیامی به شرح ذیل صادر کرد :
بسم الله الرحمن الرحیم
در آستانه صدمین روز فاجعه منا و شهادت چهل و نه هم استانی عزیز از جمله خواهر گرانقدر و افتخار قوم تورکمن ، زنده یاد مرجان ناز قلیچلی ، حکام آل سعود علاوه بر بی کفایتی ، بی تدبیری را نیز با اعدام شیخ نمر عیان نمودند.
در شرایطی که مقام معظم رهبری همواره وحدت بین مسلمین را آرمان و خط مشی جهان اسلام معرفی می کنند و در عین حال رییس جمهور محترم نیز جهان عاری از خشونت را ندا می دهد ، حکام بی کفایت آل سعود با رویکرد ضد انسانی و در تضاد با اصول اسلامی عملا بازیگر خیمه شب بازی صهیونیست جهانی گردیده اند و به بهانه های واهی دست به عملی یازیده اند که هدف آن بی تردید جز تزلزل وحدت امت اسلامی نتیجه ای در بر ندارد.
باور دارم چنین اقدامات نابخردانه ای مانع از تحقق وحدت دنیای اسلام نخواهد شد و یقینا مسلمین جهان به دلالت و با تمسک به آیه شریفه ” و اعتصمو به حبل الله جمیعا و لا تفرقوا” یکبار دیگر توطئه های دشمنان اسلام را نقش بر آب خواهند نمود.

فرهاد توماج

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست