• تاریخ: 2015-10-08
  • شناسه خبر: 9172
  • 417 بازدید

پیام تسلیت قائم مقام وزیر کشور بموجب درگذشت فرماندار شهرستان ترکمن

ارکین نیوز-قائم مقام وزیر کشور در امور اجتماعی و فرهنگی در پیامی درگذشت فرماندار شهرستان ترکمن را در فاجعه منا به خانواده وی، مردم بندرترکمن، استاندار و مردم استان گلستان تسلیت گفت. به گزارش روز پنجشنبه ایرنا از استاندار ...

ارکین نیوز-قائم مقام وزیر کشور در امور اجتماعی و فرهنگی در پیامی درگذشت فرماندار شهرستان ترکمن را در فاجعه منا به خانواده وی، مردم بندرترکمن، استاندار و مردم استان گلستان تسلیت گفت.

به گزارش روز پنجشنبه ایرنا از استانداری گلستان در پیام مرتضی میرباقری آمده است که بدین وسیله مراتب تاثر و تالم خود و همکاران مرکز امور اجتماعی و فرهنگی وزارت کشور را در خصوص حادثه جانگذاز منا اعلام و فوت سرکار خانم مرجان نازقلچی فرماندار پرتلاش آن شهرستان را تسلیت عرض کرده و برای همکاران آن فرمانداری و خانواده محترم ایشان از خداوند متعال طلب صبر و برای آن مرحومه مغفوره علو درجات و اجر الهی را مسئلت می نمایم.
مرجان نازقلچی فرماندار شهرستان ترکمن یکی از ۴۹ جان باخته گلستانی فاجعه منا است.

مرحومه مرجان نازقلچی بنا به گزارش های اولیه جزو مصدومان فاجعه منا بود اما با گذشت زمان اخباری مبنی بر مفقودی وی منتشر شد و در نهایت نام فرماندار شهرستان ترکمن در بین زایران جان باخته گلستانی قرار گرفت اما هنوز پیکر وی به میهن بازنگشته است.

نازقلچی در ۳۱ فروردین سال گذشته تصدی فرمانداری شهرستان ساحلی ترکمن در غرب استان گلستان را بر عهده گرفته بود.

پیش از این حسن صادقلو استاندار گلستان با حضور در بندرترکمن و دیدار با خانواده فرماندار فقید این شهرستان به طور رسمی خبر درگذشت خانم نازقلچی را به بازماندگان وی اعلام کرد.

وی با ابراز تاثر از این ضایعه دردناک، مصیبت وارده را به همسر و دو فرزند مرحومه مرجان نازقلچی و تمام مردم بندر ترکمن تسلیت گفت.

صادقلو یادآور شد: وی در مدت تصدی پست فرمانداری شهرستان ترکمن ثابت کرد که امانت داری صدیق بر این اعتماد بود و به شایستگی از حقوق مردم شهرستان ترکمن دفاع کرد.

شهرستان ترکمن با افزون بر ۶۰ هزار نفر جمعیت در شمال غرب استان گلستان واقع است.

از استان گلستان ۱۸۰۰ نفر در قالب ۱۳ کاروان به مکه اعزام شده بودند که در روز عید قربان در مراسم رمی جمرات بر اثر بی تدبیری آل سعود ۴۹ تن جان باختند، از این تعداد به جز یک نفر همگی از اهل سنت بودند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست