• تاریخ: 2016-07-04
  • شناسه خبر: 19120
  • 431 بازدید

پیام تبریک فرماندار شهرستان آق قلا به مناسبت روز شهرداری و دهیاری

ارکین نیوز- صبح امروز دوشنبه ۱۴ تیر ماه،”الیاس هیوه چی”فرماندار شهرستان آق قلا با صدور پیامی فرا رسیدن روز شهرداری ها و دهیاری ها را تبریک گفت. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آق قلا، متن پیام به شرح ز ...

ارکین نیوز- صبح امروز دوشنبه ۱۴ تیر ماه،”الیاس هیوه چی”فرماندار شهرستان آق قلا با صدور پیامی فرا رسیدن روز شهرداری ها و دهیاری ها را تبریک گفت.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آق قلا، متن پیام به شرح زیر است:
“بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ”
ایجاد توسعه پایدار در مناطق شهری و روستایی یکی از مهمترین سیاستگذاریها در سیستم مدیریتی جدید می باشد چرا که امروزه شهرها و روستا ها نه فقط به لحاظ وسعت و میزان جمعیت بلکه به لحاظ حجم و تنوع فعالیتها و ارزشهای فرهنگی و اجتماعی دارای اهمیت فراوان می باشند.
امروزه برنامه ریزی و مدیریت در مناطق شهری و روستایی که بر عهده شهرداری ها و دهیاری ها می باشد ،بایستی به گونه ای تنظیم شود که علاوه بر ارائه خدمات مناسب به توسعه اجتماعی حول محور معنویت و عقلانیت کمک نماید.
بی تردید در فرایند مردم سالاری ، کارآمد سازی شهرداری ها و دهیاری ها موجب کیفیت بخشی به خدمات شهری و روستایی شده و همانند پلی کوچک شهروندان را به شهرداری ها و دهیاری ها متصل کرده و موجب توسعه پایدار در مناطق شهری و روستایی می شود.
اینجانب ۱۴ تیر ماه روز شهرداری ها و دهیاری ها را گرامی داشته و از خدمات شبانه روزی کارکنان پرتلاش و خدوم شهرداری ها و دهیاری ها ی شهرستان آق قلا تقدیر و تشکر نموده ،توفیق روز افزودن و سلامتی آنها را از درگاه خداوند متعال آرزومندم و امیدوارم تمامی دست اندرکاران حوزه های مدیریت شهری و روستایی در شهرستان ضمن توجه به موضوع اقتصاد مقاومتی مورد تاکید مقام معظم رهبری (مدظله العالی) زمینه مشارکت همدلانه و مؤثر مردم در تحقق درآمدهای پایدار شهرداری و دهیاری را فراهم نموده و با سرلوحه قراردادن اصل خدمت بی منت به مردم و صادق بودن با آنها در راستای کارآمد سازی هرچه بیشتر شهرداری ها و دهیاری ها گام بردارند.
“الیاس هیوه چی”
فرماندار شهرستان آق قلا

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست