• تاریخ: 2015-02-24
  • شناسه خبر: 1953
  • 949 بازدید

پل باستانی آق قلا مدیرکل میراث فرهنگی استان را عوض کرد

ارکین نیوز – مدیرکل میراث فرهنگی و گردشگری استان گلستان در آخرین روز مدیرکلی خود در استان از پل باستانی آق قلا بازدید کرد و خبرهای خوشی را عنوان کرد. عباسی مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان گلستان طی ...

b_620_402_16777215_10_images_1424768878index
ارکین نیوز – مدیرکل میراث فرهنگی و گردشگری استان گلستان در آخرین روز مدیرکلی خود در استان از پل باستانی آق قلا بازدید کرد و خبرهای خوشی را عنوان کرد.
عباسی مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان گلستان طی بازدید از پل باستانی آق قلا از تحقق ۳۰۰ میلیون تومان برای مرمت پل خبر داد گفت: عملیات مرمت و بازسازی پل باستانی آق قلا تا پایان سال ۹۳ آغاز خواهد شد .
وی اضافه کرد: سنگ های مورد نیاز برای مرمت پل از استان یزد خریداری شده وبزودی معمارانی از استان اصفهان کار مرمت پل را آغاز خواهند کرد .
براساس شنیده ها مهندس ابراهیم کریمی با حکم دکتر سلطانی فر معاون رییس‌جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری به‌عنوان مدیرکل جدید میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان گلستان در هفته آینده معرفی می‌شود.
گفته می شود عباسی صبح امروز با اتمام دوران خدمت خود از همکارانش خداحافظی کرده تا مهندس ابراهیم کریمی به‌عنوان مدیرکل جدید میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان گلستان جانشین وی شود.
به قول ما ترکمن ها ، حضور عباسی در آق قلا براش خوش یمن نبود و یک روز پس از بازدید از پل باستانی آق قلا مدیرکل میراث فرهنگی و صنایع دستی استان عوض شد.
هیات تحریریه ارکین نیوز

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست